View Single Post
  #5  
Παλιό 06-12-2013, 16:27
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Επανασύνδεση των φτωχών με το δίκτυο της ΔΕΗ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε συ Γιώργη τι γίνεται εδώ, ο κόσμος ψωνίζει 8,5 δις από το Ιντερνετ και αυτοί κάνουν κοινωνική πολιτική με τα δικά μας λεφτά.

Αφού είπαμε δεν υπαρχουν φτωχοί στην Ελλάδα, πρόκειτε απλά για κάποιους που προτιμούν να πηγαίνουν βόλτες παρά να πληρώνουν το ρεύμα.

Για στείλε μία επιστολή διαμαρτυρίας στον Σαμαρά και στον Βενιζέλο.

Εντωμεταξύ ένας στην Πρέβεζα και παρολίγο μία οικογένεια στην Θεσ/νικη φροντίζουν να γεμίζουν τους πίνακες της στατιστικής και να δικαιώνουν την Μακιαβελική λογική σου...
Το παρατραβας ως αλλος ΣΥΡΙΖΑ@@@@@......δεν πειραζει εχω μεγαααααλη υπομονη. Μονον μην με παρεξηγησεις λογω γραφομενων, τα δικα σου τον τελευταιο καιρο ειναι πολυ χειροτερα.......σαν να ξεχρεωνεις επιταγη συμπεριφερεσαι!!

Οταν μου βρεις ΕΝΑ ποστ μου που να λεω οτι δεν υπαρχουν φτωχοι εγω θα κατσω να με μαμησεις!!!!!!!

τωρα πλεον ειναι καθαρο γιατι προσεβληθεις με τους ''κατα ΣΥΡΙΖΑ ηλιθιους''

Δεν πειραζει, παντως κοιτα να κατασταλαξεις καπου.....κι αν ποτε βγει ο ΣΥΡΙΖΑ και σε στυψει ακομα περισσοτερο διοτι λεφτα δεν θα βρει απο πουθενα και τον εσωτερικο δανεισμο που ονειρευεται θα τον ξεχασει αφου την ιδια μερα της εκλογης του οι τραπεζες θα εχουν αδειασει απο καταθεσεις, να βγεις και να αναλαβεις την ευθυνη της ψηφου σου....να πεις βρε αδερφε οτι εκανα '' χαζομαρα ¨η εξυπναδα'' .....
Αλλα τι λεω, ποσοι πρασινοι του 48% παραδεχονται σημερα το λαθος της ψηφου των που οδηγησε στην κοινωνικη πρασινη πολιτικη των 35 χρονων? Ποσοι απο αυτους παραδεχονται οτι το ''κοινωνικο συμβολαιο με τον λαο'' ειναι το ''ολοι μαζι τα φαγαμε΄΄?
Κανεις, αντιθετως θελουν να φανε κι αλλα τσαμπα.......αμ δε!!!!

Last edited by GeorgeP; 06-12-2013 at 16:46.
Reply With Quote