View Single Post
  #1  
Παλιό 09-09-2010, 22:42
ΙoannisPanagiotidis Ο/Η ΙoannisPanagiotidis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Solingen - Θεσσαλονίκη
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 1,616
Smile Νürburgring Nordschleife

.



....το λοιπον παιδες!... πηγαμε και περσυ ...και ξαναπηγαμε ...και ξαναπηγαμε ...αλλα μονο σαν παρατηρητες!...ηρθε ομως και η ωρα την προηγούμενη Κυριακή που βρηκα τα κουράγια και πηρα λοιπον το βαφτισμα επιτελους και γω!

... 21 χιλιομετρα ... μεσα σε μια εξωπραγματικα καταπρασινη φυση..... ανοιχτες στροφες ...απιστευτο οδόστρωμα ....ανηφορες/κατηφορες ... φουρκετες.... τεραστιες ευθειες...και πεινασμενα Porsche να βλεπουν το GSακι μου σαν μπισκοτακι!

...ειναι οντως ριψοκίνδυνη φαση να μπλεκουν σε ενα χωρο υπεραυτοκινητα με μοτοσυκλετες ...αλλα το συναισθημα οταν τελειώσεις δεν περιγραφεται!...ειναι τρελο πανηγύρι εκει μεσα!... ειναι πώρωση!... φανταζομαι οτι οποιος εχει καταφερει να μαθει τη διαδρομη και χει στο μυαλο του μια εικονα τι πρεπει να προσεξει και που μπορει να ξηλώσει το γκαζι ...βγαζει τρελα γουστα!!!...τρελλλλλα γουσταα!

...εγω αφου παλεψα αρκετα με τις αναστολες μου.....αρκέστηκα απλα στη συμμετοχη και την εμπειρια επιτελους να ρολαρω το GSακι μου στα δρομακια που τοσο χρονια θαυμαζα σαν θεατης!








...ηταν απιστευτη εμπειρια!
:_rock-on:


...για οποιον δεν βαριεται....

...παραθετω βιντεακι απ τη δικη μου καμερα οπως εβλεπα τη διαδρομη με τα δικα μου ματια ....

....και ενα ακομη απ τον φιλο μου με το K8 που μου εκανε την χαρη να με περιμενει και να με καταγραφει απο πισω!






Last edited by ΙoannisPanagiotidis; 09-09-2010 at 22:43.
Reply With Quote