View Single Post
  #107  
Παλιό 05-06-2013, 10:18
DoctorAbo Ο/Η DoctorAbo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Athens
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 668
Προεπιλογή Απάντηση: Αίτημα διαγραφής μέλους !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από FILOKALI Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά , το NIKNAME μου προέρχεται από ένα Μοναστήρι που είναι σ ενα βουνό στο χωριό μου. Κάνουμε πανηγύρι 8 Σεπτεμβρίου κάθε χρόνο και σε όσους αρέσει η παραδοσιακή μουσινή- χορός, πέρυσι είχαμε τον Παναγιώτη Λάλεζα και εφέτος θα το επαναλάβουμε με την παρουσία μάλλον και του Βαγγέλη Κονιτόπουλου.
Σας καλώ όλους λοιπόν να γλεντήσουμε στο πανηγύρι αυτό, ν αφήσουμε στην άκρη όλα αυτά που διαβάζω και να ομορφήνουμε την ψυχή μας. με την ειρηνική , φιλική και διασκεδαστική συνύπαρξή μας, σκοπός εξ άλου που είναι όλων μας και γι αυτό είμαστε μέλη αυτής της όμορφης ομάδας. Τα περί εισαγγελέων είναι δουλειά άλλων που δέν έχουν χώρο αναμεσά μας. Το χωριό μου λοιπόν είναι το Πέτα Αχαίας και είναι ορεινό και παραθαλάσσιο συγχρόνως, διότι από το Μοναστήρι φαίνεται Ζάκυνθος και Κεφαλλονιά. Καλό βράδυ!!!!
Φιλοκάλη, ξέρω πως θα έπρεπε να πω ευγενικά πως το συγκεκριμένο νήμα πραγματεύεται άλλο θέμα κλπ κλπ κλπ αλλά μου φάνηκε τόσο αστείο που το διάβασα εδώ μετά από όλα αυτά που έχουν προηγηθεί που δε μπόρεσα να κρατηθώ απ το να σκάσω στα γέλια.
Reply With Quote