View Single Post
  #15  
Παλιό 12-08-2013, 15:26
Al Bandy Ο/Η Al Bandy βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2013
Περιοχή: Κρήτη
Μoto: R 1100 RT
Μηνύματα: 323
Προεπιλογή Απάντηση: μας λένε κι εκβιαστές....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Troublemaker Εμφάνιση μηνυμάτων
Συμφωνω απολυτα! Δε γινεται να σου λεω δε σε πληρωνω για να παω διακοπες.Θα μπορουσε να επικαλεστει καποια αλλη δικαιολογια εστω.
Εχω ενα δοντι σπασμενο ενα χρονο τωρα κ παρ ολο που ο οδοντιατρος μου στην Πατρα ειναι υπεροχος ανθρωπος κ εχουμε οικειοτητα, δεν εχω παει γι αυτον ακριβως το λογο! Δεν εχω! Ουτε για διακοπες, ουτε για δοντι.Κ ουτε προκειται να παω τσαμπα....

sent from the deep ocean..
Εγώ έχω κολλητό οδοντίατρο, και όχι έναν αλλά δύο! Παίζουμε σφαλιάρες!Το τι γέλιο έπεφτε όταν πήγαινα να μού φτιάξει κανένα δόντι, δεν λέγεται.
Τις παλιές εποχές που είχαμε λεφτά, κάθε Παρασκευή βράδυ που έκλεινε το οδοντιατρείο γινότανε καφενείο! Όλοι οι κολλητοί να πίνουμε ρακές με μεζεδάκια. Τώρα τα κόψαμε κι αυτά λόγω οικονομικών αλλά και κακής ψυχολογίας. Τέλος πάντων!

Κάτι ντόδια με ψιλοπονάνε αλλά το καθυστερώ αφού δεν έχω λεφτά. Αφού δεν σφαδάζω ακόμη την παλεύω. Και ενώ ξέρω ότι θα μού τα φτιάξει και θα τού δώσω τα λεφτά αργότερα, αλλά δεν το κάνω! Αν με πονέσει τόσο τότε θα δω τι θα κάνω.
Προτιμώ να μαζέψω λεφτά να πάω Ρουμανία το φθινόπωρο που είναι πιο σημαντικό για 'μένα γιατί με το ατύχημα έχω να πάω ταξίδι με μηχανή τρία χρόνια!
Ακούς εκεί! Έξω φρενών έχω γίνει με τον παλιομλκα, ε!
Reply With Quote