View Single Post
  #24  
Παλιό 28-03-2012, 16:42
emix Ο/Η emix βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: ΚΤΜ 950 Super Enduro
Μηνύματα: 1,794
Προεπιλογή Απάντηση: Απορια σχετικα με τα στιγματα των gps

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από giclas Εμφάνιση μηνυμάτων
πρωσοπηκα νομηζω δεν ειναι κομψω να ανεβενου στο φορουμ επιδη ο συγκεκρημενος συνεργαζεται με το φορουμ λυγο η πολυ δεν ξερω ποσο

για παραδιγμα εν με ρωτηση καπιος να του πω λεπτομεριες για δυαφορα πραγματα θα του πω οπως πως να περαση απο Τουρκια τη να αποφηγη κλπ διοτι δεν εχω οφελος
φυλος μου που οργανονοι ταξιδια με μηχανες εδω κε 6,-7 χρονια +3 που γυρναγε μονος απο Κυπρο σε ευρωπη αποφευγη να δοση τη παραμηκρη λεπτομερια λεγοντας εγω οργανονω αυτο κε στυχηζη τοσα .
αμα γουσταρης η παρεα ειναι αυτοι κε ερ##### η δεν πας μαζη του. αλλα που παη που ερχεται δυχνη μονο φωτο .

αν ο καθε Μανιατης βγαλη μια διαδρομη που δεν μπωρουμαι να ξερωμε τη του εχει στοιχηση σε χρονο χρημα κε τα ανεβαζεται σε ενα φορυμ με 4,000 + μελη δεν θα του αρεσε νομηζω

Και ξαναρωταω: Ειναι πνευματικη ιδιοκτησια αυτη η διαδρομη του φορουμ ή της σχολης;
Το οτι μπηκε το στιγμα μιας διαδρομης ως ποσταρισμα και μετα απο λιγο σβηστηκε χωρις καμια ειδοποιηση, εγινε για λογους παραβιασης τι; πνευματικης ιδιοκτησιας; παραβιαστηκαν καποιοι κανονες του φορουμ;
Reply With Quote