Θέμα: ΑΞΟΝΑΣ
View Single Post
  #15  
Παλιό 20-05-2009, 10:52
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΞΟΝΑΣ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από S.T Εμφάνιση μηνυμάτων
Άμα ψάχνετε ο άνθρωπος (George P ):sm5: και δεν μένει στα λόγια του αντιπρόσωπου................
Aγαπητε μου συνοδοιπόρε (ανεξαρτητως τι μοτο καβαλάς)
στην μακραν μου ενασχοληση με την μοτοσυκλετα (30 χρονια) την εχω πατησει οθκ ολιγες φορές με ιδια ¨η παρομοια θεματα με τις αντιπροσωπείες και τα εξουσιοδοτημενα!! Οταν δεν υπηρχε το Ιντερνετ αντάλλασα επιστολες, κι αργοτερα φαξ, με τους κατασκευαστες δηλαδη τον εξης εναν την Χοντα! Εχω πανω απο 40 επιστολοχαρτα αλληλογραφίας μαζι τους και μια εποχη ο υπευθυνος πελατων και τεχνικου τμηματος του Σαρακακη οταν ερχοταν σε αυτον φαξ απο την Ιαπωνια για το τι γινεται με την ταδε περιπτωση μου ελλεγε ''ωχ πάλι αυτός?''!!!!!
Αν δεν πραττουμε ολοι ετσι τοτε θα ειμαστε ερμαια των εταιρειών και των εξουσιοδοτημένων!! Δεν θελει κοπο παιδια θελει τρόπο και υπομονη!! Το δυσκολο ειανι η υπομονη αλλα σκεφτείτε τι λεφτα δινουμε για να αποκτησουμε την όποια καλή μας, πρέπει λοιπόν να εχουμε κι απαιτησεις οχι μονον να τα ακουμπάμε!!
Σε ενα απο τα Αφρικα μου στραβωσε ο ενας απο τους δισκους του εμπρος φρενου, σημειωταίον οτι την εποχη εκεινη δεν χρησιμοποιουσα λουκετο δισκοφρένων, ο υπευθυνος του Σαρακακη προσπαθησε να με πεισει την πρωτη φορά οτι δεν υπαρχει προβλημα παρόλο που ηταν εντονο το κτυπημα στην μανετα, την δευτερη οτι χρησιμοποιω λουκετο δισκοφρένου παρόλο που δεν υπηρχε το παραμικρο σημαδι στις δισκοπλακες που ευλογως θα αφηνε και η χρηση του αλλα και το κτυπημα, την τριτη (μετα την σχετικη αλληλογραφία με την Ιαπωνία) με πειρε εκεινος τηλ και μου ειπε ''....μα πως δεν το ειπατε σε μενα κι αποτανθηκατε στην χοντα?(!!!!!!)''! Για να δειτε πως μας κοροιδευουν δηλαδη!! Μεσα σε τρεις ωρες απο εκεινο το τηλεφωνημα ο δισκος ειχε αλλαχτεί!!!!!!

Μην διστάζετε λοιπόν!!!
Reply With Quote