View Single Post
  #68  
Παλιό 11-12-2013, 15:26
PITS Ο/Η PITS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Μoto: GS 1150 ADV Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΩΝ GS!!!!!
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή Απάντηση: Στο φως άγνωστες καταθέσεις μαρτύρων για την υπόθε

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
κι άλλες αποκαλυψεις απο τους υπολογιστες Μιχαλολιακου, Κασιδιαρη, Λαγου....καλασνικοφ, πιστολια, ναζιστικη εκπαιδευση, ναζιστικα εγκωμια σε Ναζι κι φωτογραφιες εκτελεσεων με πο Ναζι με πυροβολισμο στο κεφαλι..........στοιχεια με φωτογραφιες μεγεθους 1ΤΒ!!!!!!!

H δράση της Χρυσής Αυγής σε 1 ΤΒ
απορια 1 και που ειναι τα κακουργηματα απο αυτες τις φωτο??? δηλ αν στον υπολογιστη μου κατεβασω φωτο απο f16 θα ειμαι εγκληματιας?? αν χαιρεταω κανοντας αεροτουμπα και <<ναζιστικα>> πιανεται?? αν λατρευω τον σταλιν και εχω 879 φωτο του??? τον χιτλερ?? τον βανταμ?? αν κανω κοιλιακους θα διωχθω?? ραχιαιους??
απορια 2 πως <<διερευσαν>> ταχα απο τις ανακριτικες αρχες (sic!) αυτα τα στοιχεια της δικογραφιας??? δεν ειναι παρανομο αυτο??? δεν πρεπει να δωσει εξηγησεις η ΖΟΥΓΚΛΑ και το ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ?? αν οχι παντως δε σε προβληματιζει ολη αυτη η προπαγανδα???
και τωρα που<< τι κριμα το βαρυ πολεμικο οπλο ηταν κυνεγητικο >> μπορουμε να αραξουμε και να απολαυσουμε οχι τα <<πιθικια >> οχι οχι αυτα ειναι φασιστες τωρα ειναι η ωρα να δουμε απο τους αξιους αριστερους ταγους μας τι μας επιφυλασουν :Yahoo! News

και μπονους εκπληξη ετσι για να γουσταρουμε επειδη ειμαστε και πολυ πιστοι στο <<συνταγματικο τοξο>> (sic x 1150!!!!) Yahoo! News

μας φαγαν οι συνταγματολογοι οικονομολογοι εργατολογοι και καθε λογης -λογοι την αληθεια μονο ενας την κατεχει και μπραβο του:Ταμήλος: Δυστυχώς δεν μπορώ να σώσω όλη την Ελλάδα! | Τοπικά Νέα - NewsIt.gr

οχι σαν τον αλλον Ο βουλευτής και ποιητής των αιδοίων

α και για να υποπτευθεις...ισως δες κι αυτο ΤΟ ΟΠΛΟΣΤΑΣΙΟ ΤΗΣ ΧΑ ΒΡΕΘΗΚΕ
http://www.eglimatikotita.gr/2013/12/alpha.html




Last edited by PITS; 11-12-2013 at 15:52.
Reply With Quote