View Single Post
  #41  
Παλιό 09-11-2010, 21:36
vasorfa Ο/Η vasorfa βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Π.Φάληρο
Μoto: R 1200 GS Adventure
Μηνύματα: 5,340
Προεπιλογή Απάντηση: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Fast&Furious Εμφάνιση μηνυμάτων
Το ολο θεμα ειναι δυστυχως πως δεν πρατουμε οπως θα επρεπε.Δηλαδη αυτος ο κυριος να κατσει και να σκεφτει αν θα του αρεσε αυτη η συμπεριφορα την επομενη φορα που θα παει σε ενα μαγαζι να αφησει τα λεφτα του και ο μαγαζατορας του κανει τα ιδια..Που ειμαι σιγουρος πως δεν θα του αρεσει καθολου ,αλλα δυστυχως υπαρχουν και αυτοι....Εμεις κραταμε αυτους που μας σεβονται και μας βλεπουν σαν ανθρωπους και οχι σαν χρημα στην τσεπη...Αυτα ειχα να πω και εγω απο την πλευρα μου γιατι οπως ξερετε ειναι δυσκολη η θεση μου...

Bill....εδω ΚΑΝΕΝΑΣ---δεν υπονοησε κατι για εσενα....εν αντιθεση βεβαια με τον συναδελφο σου.. .και πιθανα τον εργοδότη σου.....Το ηθος σου,ο επαγγελματισμος σου οπως ολοι γνωριζουμε ειναι ΑΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΑ.....σορρυ και για το spam στον filo spartiati...αλλα να λεμε τα πράγματα με το ΟΝΟΜΑ τους...και δεν ΓΟΥΣΤΑΡΩ.....σε καμια των περιπτωσεων......να βγαινεις.....ΑΠΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΣ....ενω μάλιστα έχεις με τον ΤΡΟΠΟ σου βοηθήσει ΤΟΣΟ κόσμο (και απο εδω μέσα......) και για να ειμαι ειλικρινης---δεν τα λέω ουτε απο κανενα προσωπικο συμφερον ουτε τιποτα αλλο.....ετσι και αλλιως η μπουμπου μου...αλλου παει για service..


Αυτα...
Reply With Quote