View Single Post
  #25  
Παλιό 20-05-2009, 17:39
Γιώργος Σαββίδης Ο/Η Γιώργος Σαββίδης βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: Πολλές - των φίλων μου ....
Μηνύματα: 72
Προεπιλογή Απάντηση: ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ GPS !!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από fmargaritis Εμφάνιση μηνυμάτων
και εάν κάποιος θέλει χάρτες για Ευρώπη ,Τουρκία πως μπορείτε να τον βοηθήσετε;
Φίλε Φίλιππα
Όποιος θέλει τους χάρτες της Ευρώπης το κόστος αγοράς είναι

Destinator
Χάρτης 41 ευρωπαϊκών χωρών ( πρωην & ανατολικής )με φωνητικές οδηγίες στα ελληνικά και κάρτα SD στα 160 ευρώ

Ginius Driver
Χάρτης Δυτικής Ευρώπης (& Ελλάδας )- Ανατολικής Ευρώπης- Ρωσίας με 3 χρόνια δωρεάν αναβάθμιση για την Ελλάδα και
φωνητικές οδηγίες στα Ελληνικά και κάρτα SD στα 110 ευρώ

Η τιμές είναι τιμοκαταλόγου με Φ.Π.Α φυσικά για όποιον ενδιαφέρεται θα γίνει και σε αυτό καλλίτερη τιμή

Υς ισχύει ακόμη και η επιλογή που σου απάντησα στο πμ



Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από FANISGS Εμφάνιση μηνυμάτων
να ρωτησω και κατι τελευταιο.το τιβο πανω στη μοτο που στηριζεται και πως?π.χ εγω εχω τη ζελατινα του αντβεντουρ με το μπαρακι.μπορει καποιος να με διαφωτισει σε αυτο?δηλαδη η βαση του τιβο που πιανει ακριβως?πολλα θελω ε?ναι αλλα ο πελατης εχει παντα δικιο!


φίλε Φάνη
η στήριξη μπορεί να γίνει σε όλα τα τιμόνια με διάμετρο 22-28mm και στο σωλήνα που έχει περιφερειακά το καντράν του 1200gs


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από platon Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε κάποιο άλλο post, κάποιος γράφει ότι δεν κουμπώνει με άλλο bluetooth εκτός από το δικό του.
Αν θέλουμε δηλαδή να έχουμε τον ήχο στο midland, δεν μπορεί να γίνει ?

Φίλε Πλατωνα
Aν μιλάμε για την BT2 έχει την δυνατότητα να συνδεθούν και η δυο συσκευές ( κινητό & TIBO A4050 ταυτόχρονα ) και να υπάρχει διαχείριση προτεραιότητας

Υς μην έχεις ενδοιασμούς αν γίνεται ……..όπως σου απάντησα και στο πμ έτσι είναι ( μην δίνεις σημασία στο τι λέει ο καθένας )
έχω δώσει αρκετές φορές το πακέτο αυτό ! και όλα είχαν επιτυχή σύνδεση κινητό & TIBO A4050 και το BT2 να διαχειρίζεται αυτόματα την προτεραιότητα