View Single Post
  #12  
Παλιό 02-12-2013, 19:59
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Κάτω από τα επίπεδα του 2000 επέστρεψαν οι μισθοί

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
η απαντηση για να μην τρελαθω τελειως.........
Η αντικειμενικότητα με την αναλγησία είναι διαφορετικά πράγματα και τα έχεις μπερδέψει.

Κρίμα...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω τι να εκανα ¨η τι να κανω τωρα? Μηπως αν ελεγα σε ολα ''ΝΑΙ εχετε δικιο'' θα ηταν ολοι εδω και θα εγραφαν καταριομενοι το συστημα? Μηπως τελικα ο αποδεικτικος αντιλογος ειναι η αιτια και δεν το αντεχουν? Μηπως ειναι αδυναμοι απεναντι σε αυτον τον αντιλογο? Ο ''ortho'', ο ''πλοηγος'' (που δεν τον ξερω κι ολας ακομη), ''ο ''καρδερινας'' κ.α. ειναι εντελως αντιθετοι απεναντι μου, ομως δεν αποχωρησαν απο πουθενα και καμια συζητηση και με ολους αυτους παντα θα βρισκεται χρονος για κιαφε και συζητηση κι ας διαφωνουμε!!! Για τους αλλους δεν μπορω να κανω τιποτε.....
Εγω ξερω οτι αν καποιος δεν μπορει να αντιμετωπισει τον αλλον αποχωρει απο την συζητηση......ε, αυτο εκαναν, τι αλλο θα μπορουσαν να κανουν?
Οσο για το υφος, ειδες πουθενα σε αυτην την ενοτητα καποιο υφος? Δεν νομιζω, το υφος το προξενουσαν αυτοι που εφυγαν. σου παρεθεσα τις προαλλες την στιχομυθια μεταξυ εμου και του ''Μανιακου'' μεχρι το ''αι σιρ γαμις''....ειναι ξεκαθαρο οτι απαντησα σε δικη του μειωτικη προκληση με επισης ΟΞΥΤΑΤΗ μειωτικη προκληση!! Ετσι ειναι, μια βολη των 88mm o ενας αντιπαλος, δυο βολες των 108mm ο αλλος, λυπαμαι αλλα ετσι ειναι πως να το κανουμε........
Και φυσικα ΚΑΙ ΠΑΛΙ σχολιο απο κανεναν δεν ειδα......ουτε εσυ, οπου απευθυνομουνα, σχολιασες κατι εστω και με ΠΜ.



Δλδ αν καταλαβαινω καλα το κανεις για να με εκθεσεις!!!! Γιατι? ετσι αντιλαμβανεσαι την φιλια ΜΑΣ? Αν ειναι ετσι τωρα καταλαβαινω γιατι δεν πηρες θεση ουτε στο ''αι σιρ γαμις'' τοτε ουτε και στην παραθεση των μυνηματων μεχρι το ''αι σιρ γαμις'' πιο προσφατα........ετσι δικαιολογουνται και τα δυο μετρα και δυο σταθμα....δεν συμφωνεις μαζι μου (δεκτον και σεβαστον) και προσπαθεις να με εκθεσεις (αδυνατον μεν αλλα ατιμο δε!)
Το θέμα έχει εξαντληθεί και στο σύνολο του δεν αναφέρεται στον Κώστα ούτε σε σένα προσωπικά.


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοιτα, ''οποιος ψαχνει βρισκει'' λεει ο λαος μας.....αλλα η αληθεια ειναι οτι αυτοι οι πεινωντες ειναι πολυ δυσκολο να βρεθουν διοτι ειναι πολυ λιγοι.......οσοι ηταν και το 1994, ουτε τοτε τους εβλεπες πουθενα αλαλ ουτε και κανεις τους εψαχνε. Σημερα, ενω ειναι τα ιδια νουμερα με το 1994 ολοι τους μνημονευουμε και τους αποκαλουμε ''ολη η ελλαδα''!!!! απαραδεκτον......
Οι άνθρωποι είναι ψυχές δεν είναι μηχανάκια να λες τόσα κόλλησαν φέτος, τόσα πέρυσι, άρα είμαστε πάτσι.

Όταν ο κόσμος πάει μπροστά, εμείς γυρίζουμε 20 χρόνια πίσω και μάλιστα πανηγυρίζουμε για αυτό.

Μείνε στο κράξιμο του Τσίπρα και μην εκτείθεσε σε πράγματα που δεν κατανοείς...
Reply With Quote