View Single Post
  #27  
Παλιό 12-03-2009, 17:47
pepax66 Ο/Η pepax66 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Νίκαια
Μoto: ΘΥΜΑ ΚΡΙΣΗΣ
Μηνύματα: 2,021
Προεπιλογή Απάντηση: Μήπως ο εν λόγω κύριος είναι και εδώ;...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από wet & dirty Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε ΄Πέτρο

για το πρώτο.δεν το ειπα για το παπακι αλλα για ολα τα μηχανακια

για το δευτερο.θέλω μια βοήθεια γιατι δεν μπορω να καταλαβω τι θες να πεις(αν και δεν εχω μαλλια εχω ξανθια ρίζα)

για το τριτο.δεν εχω να πω κατι εκτός απο το οτι ειναι τιμή σου και καμάρι σου

για το τέταρτο.φίλε οτι ειπες τα έχω κανει(αν σκεφτεις οτι ειχα παντα καθαρόαιμα)εκτός απο τον τσαμπουκα(αποφευγω να τσαμπουκαλεύομαι)λογικα με αυτα που λες ειμαι κακαούνης και οδηγό BMW ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ(και γουστάρουμε)....ΜΗΝ ΛΕΩ ΟΝΟΜΑΤΑ
ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΤΟΙ ΜΟΥ.


για το πεμπτο.αν πάρεις απο εμενα δεν οδηγώ με αξιοπρέπια(βλέπε το τεταρτο)και δεν σου λέω που παει η αξιοπρέπεια οταν μπω στο χώμα

να εισαι καλα φιλε!!!
Tάκη ξέρω είμαι δυσνόητος μη το πέρνεις προσωπικά,

Για τα παπάκια εννοούσα ότι την κάνουν ανεξαρτήτως μάρκας την ματσακωνιά τους.
Για τις BMW εννοώ ότι αν κατ'επιλογή αγαπάς αυτή την μηχανή και την έχεις ακριβοπληρώσει ξέρεις πάρα πολύ καλά γιατί την αγόρασες πχ για να την λιώσεις στην Σαχάρα(λέμε τώρα) . Είναι θέμα επιλογών και δυστυχώς βέβαια ορισμένοι την αγοράζουν για να δείξουν τι μπορούν να αγοράσουν επειδή είναι ακριβή, και όχι τι μπορούν να καβαλήσουν και φυσικά αυτό δεν ισχύει μόνο στις BMW αλλά και σε όλες τις ακριβές μηχανές και αυτοκίνητα.
Οδηγώ με αξιοπρέπεια δεν σημαίνει είμαι φλώρος δεν σουζάρω δεν γκαζώνω και όλα τα συναφή αλλά σέβομαι τον συνάνθρωπο που βρίσκεται μαζί μου στον δρόμο και δεν θέτω σε κίνδυνο κανένα άλλο με τις πράξεις μου!
Το κακαούνης είναι υβριστικό και είναι ο άνθρωπος που δεν σέβεται τίποτα αλλά ούτε και τον εαυτό του έχει αυτοκτονικές και αυτοκαταστροφικές τάσεις σε ότι χειρίζεται και ελπίζω εσύ και κολλητάρια σου να μην πλησιάζεται αυτή την κατηγορία (για αυτό είμαι σίγουρος ότι δεν είστε).
Τώρα για το χώμα μπορώ να πω ότι η αξιοπρέπεια δεν έχει θέση αφού είναι πιο «αγωνιστική» η διάθεσή σου οπότε γίνεσαι πιο ανταγωνιστικός .

Πάντα όρθιοι
Πέτρος
Reply With Quote