View Single Post
  #5  
Παλιό 04-12-2013, 18:59
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ερχονται γιορτές, ανάγκη για έσοδα

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Α Γιώργη δε σχολιάζω το νόμο! Παρότι θεριακλής τον θεωρώ σωστό. Με το που έμεινε έγκυος η Βίκυ σταματήσαμε το κάπνισμα μέσα στο σπίτι, στο αυτοκίνητο έκανα βαθύ πλύσιμο στο εσωτερικό και δεν ξανακάπνισα. Κι όταν πηγαίνω σε ταβέρνα προτιμώ να είναι καθαρή η ατμόσφαιρα.

Σχολιάζω τη γελοιότητά τους! Θυμούνται ότι υπάρχουν νόμοι όταν υπάρχουν αυξημένες ανάγκες ρευστότητας, όπως με τις ζώνες, τα κράνη κι ότι άλλο.

Καλό θα είναι να μην ανοίξουμε την κουβέντα, θα μπλέξουμε πάλι με τους σκληροπυρηνικούς αντικαπνιστές!
Mπαααα, εμενα μου αρεσει η κουβεντα και πιστευω και ολων....καπου, καποιοι παρασσερνουν αλληλους σε ανομολογητους ατραπους και μπλεκει το πραγμα.....

Γιαννη ,ΝΑΙ, μπορει να ειναι γελοιοτητα το ποτε τον θυμηθηκανε αλαλ, δεν ειανι σωστο που επιτελους το θυμηθηκανε? Ειναι κι αυτο ειναι ενα καλο βημα αρκει να μεινει.......

Κοιταξε να το κοψεις, εγω 35 χρονια καπνιστης και τα καταφερα, ειμαι ακριβως εναν χρονο χωρις τσιγαρο........

Τελη Σεπτεμβριου εκανα ενα πληρη μηχανολογικο...εεεεε....υγειονομικο ελεγχο ηθελα να πω.......ολα καλα ΑΛΛΑ, το τσιγαρο με εφερε στο πρωτο σκαλοπατι, απο τα 50 σκαλοπατια, του ΧΑΠ.........δεν εχω συμπτωματα, δεν λαχανιαζω, τρεχω χιλιομετρα και το σημαντικοτερο, εφοσον δεν τροφοδοτεις το ΧΑΠ με βλαπτικους παραγοντες δεν θα παει πουθενα, δεν εχει εξελιξη μενει εκει που ειναι!!!! Αλλα γιατι? Επρεπε φιλε να το ειχα κοψει προ πολλου......2-3 χρονια πριν και δεν θα φαινοταν τιποτα στην ακτινογραφια!

Κοφτο το ρημαδι!!! Δεν ξερεις ποσο ευκολο ειναι.......
Reply With Quote