View Single Post
  #10  
Παλιό 23-01-2009, 19:41
vsnmic Ο/Η vsnmic βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Λαγκαδάς-Θεσ/νίκης
Μoto: BMW R 1200 GS 07/2006
Μηνύματα: 71
Προεπιλογή Απάντηση: Μοτοσυκλετιστική Λέσχη Λαγκαδά

Ευχαριστώ όλουσ σας για τα καλά σας λόγια.
Εχω όμως να πω κάτι και επιειδή αυτό το forum φτιάχτηκε από ανθρώπους που θέλουν να λένε τη γνώμη τους ελεύθερα έτσι και εγώ θα ήθελα να κάνω μία παρατήρηση. Σε προηγούμενο forum που ήμουνα και είμαι ακόμη τυπικά δημοσίευσα και εκεί την αγγελία αυτή για την διοργάνωση αυτής της εκδήλωσης. Είχα μόνο μία απάντηση από έναν άνθρωπο ο οποίος δεν βρίσκεται εντός Ελλάδος. Όλοι οι άλλοι φυσικά είδαν την εκδήλωση αλλά δεν απήντησαν. Σημειωτέον ότι έχω παρευρεθεί και σε μία συνάντηση Θεσσαλονίκης αλλά δεν μπόρεσα να ξαναπάω γιατί μένω εκτός πόλης (18 χλμ) και για 2-3 μήνες λόγω της αφόρητης υγρασίας όλοι οι μηχανόβιοι εδώ κλείνουμε τις μηχανές. Αυτό φυσικά ήταν η αιτία ότι βγήκα αυτόματα από την παραπάνω ομάδα. Φυσικά αυτό δεν αποτελεί πρόβλημα γιατί ανήκω σε μία πλούσια σε δραστηριότητες λέσχη με οργάνωση και συνέπεια. Θα ήθελα αν υπάρχουν άτομα από Θεσσαλονίκη να οργανώσουμε μετά τον Μάρτιο κάποιες συναντήσεις με άτομα φυσικά που ανήκουν μόνο σε αυτό το forum. Σας ευχαριστώ και πάλι για τα καλά σας λόγια και μακάρι να γινότανε να συμμετάσχετε σε αυτή την πρώτη μας επίσημη εκδήλωση. Σημειωτέον ότι οι μηχανές που δήλωσαν μέχρι σήμερα είναι περίπου 200.
Reply With Quote