View Single Post
  #6  
Παλιό 06-11-2009, 11:42
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: TEST RIDE με R1200GS-περιστατικό με δυσάρεστα παρελκόμενα..

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από hercu Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητοί Φίλοι γειά σας.
Το περιστατικό αξίζει την προσοχή σας...είναι σημαντικό.
Είμαι κάτοχος ενός R1200GS,οπως επίσης εδώ και πάνω από μια 15ετία όλης σχεδόν της γκάμας εξέλιξης της GS.
Είμαι Μηχανικός Εκπαιδευτής-Επιθεωρητής Αεροσκαφών για περισσότερα από 25 χρόνια στην Ολυμπιακή Αεροπορία, όπου τα τελευταία 13 είμαι αποσπασμένος στο Αεροδρόμιο Μακεδονία της Θεσ/νίκης.
................................................................................................
Σύμφωνα όμως με την γνωστή ρήση, μπορεί να χάθηκε μια μάχη αλλά όχι ο πόλεμος...
Φιλικά,
ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΥΡΛΑΣ
Μηχανικός Αεροσκαφών
Τηλ.6977209450
αγαπητε συνάδελφε, ενα λαθος εκανες σε όλη αυτην την διαδυκασία! Αμεσως μετα το συμβαν επρέπε να απευθυνθεις στην αστυνομια για καταγραφη του γεγονοτος και μηνυση στην εταιρεια ζητωντας παράλληλα την εξεταση της μοτοσυκλετας απο Μηχανολογο Μηχανικο πραγματογνωμονα εντεταλμενο του ΕΜΠ (Εθνικο Μετσοβιο Πολυτεχνειο). Σε αυτην την περιπτωση η μοτο φυλαγεται ΟΧΙ στην Εταιρεια αλλα σε δημόσιο φυλαγμενο χωρο όπου θα λαβει χωρα η πραγματογνωμοσυνη και με το χαρτι αυτης πας στο δικαστηριο!! Περιττο να πω οτι οτι γραφει το χαρτι αυτου του πραγματογνωμονα ειναι νομος και δεν αμφισβητειται απο κανεναν!!!!!!

Τωρα όμως εμπλεξες ασχημα!!!!!
Reply With Quote