View Single Post
  #29  
Παλιό 04-06-2013, 13:29
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Τακακια EBC για 1200 gs

τα τακάκια EBC αλλα και τις δισκόπλακες της ίδιας εταιρείας τα χρησιμοποι΄΄ω χρόνια πολλά σε ολα μου τα οχήματα, αυτοκίνητα και μοτοσυκλέτες. Η αλήθεια είναι οτι ειμαι παρα πολύ ευχαριστημένος και απο την ποιότητα και απο την τιμή. Μέχρι που εγινα ταξιτζής τα έπαιρνα απο το εξωτερικό (αγγλία) αλλα σε μια από τις ταξιτζήδικες κούρσες και παιρνώντας απο το Μοσχάτο στην Οδό Γράμμου 85 είδα το σημα της ''EBC'' και σταματησα. Τότε ανακάλυψα τον Ελληνα εισαγωγέα (εναν απο αυτούς οπως καταλαβα) απο τον οποίον και αγοράζω πια τα του αυτοκινήτου αφου για την μοτο εχω καιρό ακόμη. Οι τιμες του ειναι ιδιες με της Αγγλιας.

Δεν τον ξερω προσωπικα και δεν εχω καμια σχεση μαζι του περαν της αγορας των προιοντων EBC και απλα εχετε τον κι αυτον υπόψιν στην αναζήτηση καλλυτερης τιμης.
Η Γραμμου είναι η συνεχεια της Δαβακη μετα τον Σταθμο ΗΣΑΠ στην καλλιθεα προς το Μοσχατο.

Siros Sport
Γράμμου 85, Μοσχάτο
Τηλ.: 210 9430243

Ο έταιρος ειναι το γνωστό brake shop στην Καλλιροης.

Τα παραπανω εχουν θεση απλης βοήθειας ως προς την αναζητηση καλλυτερης τιμής απο περισσοτερους και διαφορετικους προμηθευτες και τιποτε αλλο.
Reply With Quote