View Single Post
  #106  
Παλιό 10-01-2011, 11:08
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Πάμε Final Four (basket) στη χώρα των Βάσκων?? Στις παέγιες... και τους Ταυ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από γιωργος Εμφάνιση μηνυμάτων
κωστη καλημερα.η αποφαση για μενα εκτος απροοπτου εχει παρθει μονο που οπως σου ειπα μονος, ο γιος μου εχει θεμα.λογο του οτι δεν εχω ευχερεια στο διαδυκτιο δεν εχω παρει εισητηριο, μαζι σου οτι και αν αποφαση παρεις.καταλαβαινω την προσπαθεια σου, πες μου τι πρεπει να κανω.ελειπα αρκετο καιρο χωρις να εχω δυνατοτητα συνδεσης τελος οτι αποφαση παρθει θα ειναι ΟΚ για μενα
Γιώργη καλημέρα! Είναι γεγονός ότι σε τέτοιες εκδρομές, δεν περιμένεις να μαζευτούν 30 μηχανές... αλλά για να είναι πετυχημένη η εκδρομή θέλεις 5-6 μηχανούλες...για να κυλάνε τα χλμ. πιο εύκολα... να έχεις και 5 ανθρώπους να πεις μια κουβέντα...

Ακόμα και από θέμα ασφάλειας να το δεις...

Δυστυχώς εδώ είμαστε... 2 (ούτε καν 3) κι ο κούκος... οπότε το αφήνουμε και αν τυχόν (μακάρι) μαζευτούν στην πορεία συμφορουμίτες... το επανεξετάζουμε... Το πρόγραμμα εξάλλου είναι έτοιμο... μόνο κάτι "πάσα" δεν έχω ανεβάσει...

Όσο για εισητήριο final four... παρόλες τις ελείψεις και τραυματισμούς που έχουμε... θεωρώ ότι θα είμαστε "μέσα"...