View Single Post
  #503  
Παλιό 15-06-2012, 16:39
jtnakos Ο/Η jtnakos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Σιατιστα
Μoto: MΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ MW(είχα και θα ξανα πάρω)
Μηνύματα: 4,783
Προεπιλογή Απάντηση: Καλοκαιρινό Αντάμωμα GS-FORUM

Λοιπόν ήρθε η ώρα να γράψω και εγώ κάνα δυο αράδες νομιζω.....Δανειζόμενος μερικές φωτογραφίες από ποστ φίλων γιατί εγώ δεν έχω υλικό λόγο μαλακωμας προβατίνας...

Φυσικά ένα μεγάλο μπράβο για την ιδέα της ανταμας και του μέρους με την ωραια σκια-τον διαμαντη-τα αμνοερίφια (αυτά ήρθαν για μένα)και την συνεύρεση παλιών γνωστών ΑΛΛΑ και καινούριων φίλων,σε συνδυασμό με την παράδοση των βαλιτσών το γλυκό ήρθε και έδεσε....


Θα μου επιτρέψετε να σταθώ λίγο στους αφανείς ΗΡΩΕΣ ...

Πρώτα από ούλους ηηηηηη ΞΑΝΘΗ.....




που με την κουλτούρα της έδωσε μιαν άλλην εικόνα-άρωμα στη νύχτα του Σαββάτου ........1000 λέξεις μια εικόνα,φαίνεται αλώστε


Uploaded with ImageShack.us



και το πρωινό της Κυριακής μας βρήκε ούλους με έναν ΠΑΓΩΜΕΝΟ καφέ στα χέρια μας και μάλιστα της αρεσκείας μας

Συμπεθερουλα μου να είσαι ΠΑΝΤΑ καλόκαρδη όπως έχεις και να μας χαρίζεις πάντα την ηρεμία και το χαμόγελο σου απλόχερα.....

Σταυράκο φιλαρακι μου νομιζω πως έχεις ΠΟΛΟΥΣ ανταγωνιστές πλεων που αγαπάμε την Ξανθούλα σου,θα μας επιτρέψεις μια μερίδα αγάπης προς αυτήν εεεεεε?????
Να μας την προσεχείς και να την αγαπάς...





Και στο αδερφάκι μου Nakos p. που η βοήθεια το βράδυ του Σαββάτου ήταν καταλυτική γιατί χωρίς αυτόν δεν θα μπορούσα να καλύψω 30-40 άτομα που μέσα σε αυτά να υπάρχει και ο Maniac και να δώσω έναν τόνο γαστρονομίας από τις υπέροχες γεύσεις που μας περιτριγύριζαν είτε με προβατίνα,είτε με σουβλάκια.είτε με σουτζουκάκια........

Μπράβο αδερφέ με έβγαλες ΑΣΠΡΟΠΡΟΣΩΠΟ

Για τα παιδιά από την Κοζάνη(ΜΠΑΜΠΟΥ-Haris v strom-intruder-zzzztttt)που ΠΑΡΟΛΟ τους είχα πει να μην φέρουν τίποτα από φαγητό γιατί τους είχα καλυμμένους,αυτοί παρακουσαν (και καλά κάνανε) και ήρθαν με ΠΑΡΑ πολλά εδέσματα και άφθονο κρασί και τσίπουρο........

Φιλαράκια με κάνατε περήφανο για το ασημί μας (στρατιωτικός κωδικός περιοχής,για την Κοζάνη είναι το 123)



Για τους ψήστες της Κυριακής (no net ΜΗΤΣΑΡΑΣ και Αλέξανδρος)δεν υπάρχουν λόγια απλά......




Για τα παιδιά από την Καλαμπάκα που είναι υπεύθυνοι για τον χώρο του Αγίου Θεοδοσίου,το βράδυ του Σαββάτου μας φέρανε παγωμένες μπύρες και ιδιαίτερα για τον κρεοπώλη και την μάνα του(ντροπή μου που δεν συγκράτησα το όνομα του)σκιστήκανε να ψάχνουν επί ΠΟΛΥ ώρα τηλεφωνώντας μεσημεριάτικα σε γνωστούς τους να μου βρούνε πάγο την στιγμή που ΟΛΑ τα μαγαζιά είχαν κλείσει λόγο ωραρίου και μάλιστα για Σ/Κ...
Και τέλος για την καφετερία που μας προμήθευσε τον πάγο(που και αυτήν πάλι ΝΤΡΟΠΗ μου που δεν συγκράτησα το όνομα) εντελώς ΔΩΡΕΑΝ και μάλιστα μπορούσα να πάρω ΟΣΟ ήθελα κάνοντας μας να περάσουμε ένα δροσερό Σ/Κ στην άκρη του Θεσσαλικού κάμπου με το θερμόμετρο να είναι λίγο κάτω από 40 βαθμούς........


Πέρασα ένα υπέροχο Σ/Κ



Last edited by jtnakos; 15-06-2012 at 16:42.
Reply With Quote