View Single Post
  #15  
Παλιό 08-11-2010, 10:20
pkiriakos Ο/Η pkiriakos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: Honda varadero xlv 1000
Μηνύματα: 572
Προεπιλογή Απάντηση: GoPro Camera καταγραφής HD Video - Αδιάβροχη !!!

Δείτε και αυτήν : Βρείτε Motion Activate Mini DV Spy Camera w/ Hi-Res Video DVR στη Διεθνή Αγορά του eBay, με παγκόσμιες προσφορές για αντικείμενα από όλες τις αγαπημένες σας κατηγο

και αυτή : Βρείτε Mini DV Camcorder DVR Video Camera Spy webcam MD80 στη Διεθνή Αγορά του eBay, με παγκόσμιες προσφορές για αντικείμενα από όλες τις αγαπημένες σας κατηγορί


Εχουν το μέγεθος ενός bluetooth.Είναι φθηνές πράγμα που σημαίνει οτι μπορείς να αγοράσεις δυό.Εχουν πολύ καλή λήψη.Είναι εύχρηστες.Δέχονται SD card μέχρι 8 γίγα(2 με 2,5 ωρες εγγραφή).Και μην ξεγελιέστε απο την τιμή.Στην ελλάδα πωλούνται προς 80 ευρώ.Και για να μην παρεξηγηθώ δεν λεω οτι του φίλου δεν είναι καλή.Απλά στις εποχές που ζούμε γιατί να μην αγοράσουμε κάτι το οποίο είναι φθηνό και δοκιμασμένα καλό.Τώρα αν κάποιος μπορεί να διαθέσει τα χρήματα γιατί οχι??Εγώ πάντως εχω την δεύτερη την md 80 και είμαι παρα πολύ ευχαριστημένος.Μάλιστα εχω βοηθήσει 20 ατομα να παραγγείλουν μεχρις στιγμής και ολοι είναι ευχαριστημένοι.Αυτά τα ολίγα και η απόφαση είναι δική σας.

Επειδή τα μάτια μου εχουν διαβάσει πολλά και δεν θα ηθελα να γίνει καμιά παρεξήγηση δεν κάνω διαφήμιση.Απλά με διάθεση για βοήθεια παραθέτω ενα προιόν το οποίο το εχω δοκιμάσει και είμαι πολύ ευχαριστημένος απο την λειτουργεία του και απο την τιμή του.Με εκτίμηση.

Last edited by pkiriakos; 08-11-2010 at 10:30.
Reply With Quote