View Single Post
  #9  
Παλιό 16-10-2013, 13:13
Ακιs Ο/Η Ακιs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: 1200 ADV μαυρη και χοντρη.... HONDA C90 84'
Μηνύματα: 6,038
Προεπιλογή Απάντηση: Πληροφοριες...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από SenseiG Εμφάνιση μηνυμάτων
Με το καλο Ακη καλα να περασετε !!
Φιλαρακι!!!
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GO. Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε μου καλε,καλε μου φιλε!!!Εχω τις ενστασεις μου για Day 2...
δεν υπαρχει λογος να βγεις απ τα βουνα να πας Κομποτι να βγεις Αρτα,για να ξαναμπεις στα βουνα...Θα πατησεις κατευθειαν απο Καρπενησι,Βουργαρελι,Αγναντα,Ιωαννινα!Θα κανεις ακριβως την ιδια διαδρομη,χωρις την περριτη παρακαμψη,Κομποτι-Αρτα...Θα περασεις απο λιμνη κρεμαστων που ειναι σκετη μαγεια,θα περασεις ακριβως εξωαπο το χωριο μου Αστροχωρι,επισης απιστευτη διαδρομη μεσα στο ελατο,θα φτασεις Βουργαρελι,Αγναντα,Ιωαννινα!Ειδικα μετα το βουργαρελι εχει αρκετες ταμπελες!Μιας κ τα αυτα τα μερη τα εχουμε γυρισει ουκ λιγους φορες,κ ειναι κ τα μερη μου,εχεις διαλεξει μια απο τις πιο ομορφες διαδρομες που εχω παει,αν και υπαρχουν αλλες τοσες,αλλα δεν σου τις λεω,γιατι βαριεμαι!!Οσον αφορα την day 3,εχω κ εκει τους ενδοιασμους σου,αλλα θα σου δωσω οδηγιες πλοηγησης απο κοντα,αν κ εφοσον καβαλησω το BMW,καπου κοντα και γυρω-γυρω να με βλεπεις!!
Χιονατη δεν εχει..Βγαλτο απ το μυαλο σου!!!!
EDIT:Ξενοδοχειο στο Καρπενησι Hotel Elvetia / Karpenisi
Καρακεντρο,υσηχο,πεντακαθαρο,φθηνο,με πρωινο,κ την μηχανουλα σου απ εξω!
Στα Γιαννενα δυστηχως δεν ξερω καποιον να ξερει...!!!!!!!
Για το καρπενησι-γιαννενα σα να εχεις δικιο.....varadero καβαλας,κατι παραπανω ξερεις..
Την χιονατη θα την καβαλησω....θες δε θες!!!!
Το Gs ειναι της κυρας....απο κει θα παρεις αδεια!!!
Στα Γιαννενα ημουν σιγουρος οτι δεν ηξερες κανεναν!!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από lepanto Εμφάνιση μηνυμάτων
Ακη το τριήμερο θα είμαι Γιάννενα για παραγωγή τσίπουρου ,αν τυχόν έρθεις προς εκεί τηλέφωνο ,μεγάλη και καλη παρεα απο εδώ μέσα θα ειναι εκεί γιαααα μονταρε το
Να περιμενεις τηλεφωνο....


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από MARK Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλή βόλτα



Ευχαριστουμε Τζωννυ!!!
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Kalen Εμφάνιση μηνυμάτων
Στην επιστροφη σου αν δεν εχεις κατι να κανεις απο Ελασσονα-Λαρισα ειναι πολυ ποιο ευκολο και γρηγορο να παρεις το δρομο Καλαμπακα(θα δεις και τα μετεωρα) -Τρικαλα -Καρδιτσα - Λαμια
Νικο,σιγουρα ειναι πιο γρηγορα,αλλα αφενος τα εχουμε γυρισει τα μερη αυτα,αφετερου δεν βιαζομαστε....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Astakos82 Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε ενα τετοιο τουρ μας εχεις στην απεξω....

Καλα να περασετε γατΑκη πολυ ωραια μεροι διαλεξατε
Γραφω οτι οποιος θελει να ακολουθησει,ειναι ευπροσδεκτος αλλα με ''οικογενειακο'' ρυθμο.
Παντρευτηκες???

Reply With Quote