View Single Post
  #159  
Παλιό 04-08-2011, 09:29
bocaros Ο/Η bocaros βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2011
Περιοχή: ΑΙΓΑΛΕΩ
Μηνύματα: 19
Προεπιλογή Απάντηση: Η ταλαιπωρία ενός από εμάς

γεια σας και παλι.

θα μου επιτρεψετε πρωτα απο ολα να βαλω σε μια σειρα τα μπραβο.

το πρωτο και μεγαλυτερο οφειλω να το αποδοσω στη γυναικα μου , γιατι πραγματικα περασε μαζι μου ενα γολγοθα προσπαθωντας να με στηριξει και βεβαια να στηριξει και το μαγαζακι της.
τα καταφερε και στα δυο και οσων αφορα εμενα δεν υπαρχουν λογια να περιγραψω.
το δευτερο μπραβο ειναι για ολους εσας που χωρις να με γνωριζετε κανατε οτι καλυτερο μπορουσε ο καθενας σας.
δεν μπορω να μην κανω ομως μια ιδαιτερη μνεια στον βασιλη και τα δυο αλλα παιδια απο το moto.gr που ξεκινισαν ολη αυτη τη προσπαθεια.

και για να συνεχισω οπως σας ειπε και ο Βασιλης ειμαι πλεον οριστικα υγειης και μαλιστα το εγχειρισμενο μου ματι εχει πιο υψηλη ικανοτητα ορασης απο το αλλο.

επισης αν μου επιτρεπετε να προτεινω κι εγω μια πιθανοτητα καταβολης των χρηματων που πιθανοτατα θα παραμεινουν.
υποψιαζομαι οτι στην ιδια θεση με μενα υπαρχουν και αλλοι συμπολιτες μας , και σε συνενοηση με τον γιατρο μου , που του εχω εμπιστοσυνη , αν ειναι και αυτος συμφωνος να καταβληθουν για την εγχειρηση καποιου αλλου ασθενους που δεν εχει την δυνατοτητα οπως δεν την ειχα κι εγω και βεβαια με το κριτηριο της προτεραιοτητας οπως τα μικρα παιδια.

δεν θελω να κουρασω αλλο.

το μονο που εχω να πω για αλλη μια φορα.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ