View Single Post
  #22  
Παλιό 10-06-2013, 16:24
giclas Ο/Η giclas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: Κύπρος
Μoto: ΒMW HP2 K1200
Μηνύματα: 2,827
Προεπιλογή Απάντηση: ...αντε μετα να διασχισεις τα Σκοπια...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από asotosios Εμφάνιση μηνυμάτων
Ειδικα το συγκεκριμενο συμβαν (υπερχρεωση) που αναφερεις παραπανω ειναι παραπανω απο πιθανοτατο να σου συμβει σχεδον οπουδηποτε στον κοσμο...

ειτε εισαι στην Ευρωπη ειτε οχι...

Αυτο λοιπον δεν μπορει να ειναι ιδιωμα ενος λαου...
αν ειναι ετσι τοτε ολους τους Ελληνες να μας λενε απατεωνες γιατι ενας ταριφας π.χ μπορει να χρεωσε καποιον 100ευρω για να τον παρει απο το Αεροδρομιο κτλ κτλ...δεν εχει νοημα...

Προσωπικα θα με πειραζε πολυ λιγοτερο καποιος να μου ή να προσπαθησει να μου "κλεψει" 20ευρω για κατι που δεν τα αξιζει βλεπε σαντουιτς κτλ κτλ...

αλλα δεν θα ηθελα με τιποτα ενας σκατομυαλος σαν τον παραπανω εκπροσωπο καποιων στην Βουλη να μου την πεσει γιατι δεν του αρεσει η φατσα μου ή οποια αλλη ειναι η δικαιολογια του...

Ειδικα απο αυτους τους νοσταλγους των φωνιαδων των παπουδων μας, τους γερμανοτσολιαδες που μοιραζουν απλωχερα πατριωτισμο...!!!

Να θυμαστε καποτε ηταν οι κου#####στες...τωρα ειναι οι ξενοι...μετα θα ειμαστε εμεις οι ιδιοι οι οποιοι δεν συμφωνουμε με τα δικα τους πιστευω...
ειναι απλα τα πραγματα και εχουν ξαναγινει στο παρελθον...
Ευγενιε γιασου !

θα σου απαντησω για τα πιο πανω ενα ενα

δεν με εξαναγκασε ο καφετζης να πληροσω 22 δολαρια μονος του αλλα με κολομπατσο που καθοντουσα πανο σε μια τζιαβα 350 μαζη με εβλεπαν ειρωνηκα ,γελαγα κε εβγαζε μια το κλοπς κε μια το πιστολη κε αν γουσταρης κανε τον μανγκα .....κανω τον μαγκα εκη που με περνη !!

τη περιοδο 89-93 ξερεις ποσε φορες περημενα στα συνωρα για να περασω ευζωνες κε δεν με αφηνα οι σκοπιανοι να περασω γιατι επρεπε να κατεβου ποσες νταληκες απο τα σκοπια να περασου κε μετα αφου περασουν να περασω κε εγω
ο σκατομιαλος κατα την γνωμη ορησμενο ο λογος που του ευγαλε το αυτοκολητο απο την ταληκα κε καλα εκανε ηταν διοτι η Ελληνηκη δημοκρατια αναγνορηζη μια πρωην δημοκρατια της μακεδονιας, αυτος στο στηκ ελεγε δημοκρατια της μακεδονια .
αν ο νταληκερης θελη να περνα απο μια χωρα οφειλη να σεβετε την χωρα που διασχειζη ασχετος οτι δεν την γουσταρη, το ιδιο κανω κε εγω σε οπια χωρα ειμαι.
στην τουρκια το CY που ειναι γραμενω στην πηνακηδα το τελλαρο για να μην προκαλω οχι διοτι φοβαμε

τωρα αν ειναι γερμανοτσολιαδες εγω διαφωνο αλλοστε ειναι η προσωπικη μου αποψη απο την στηγμη που τον αναδηξατε εκη που μπηκε ητε τον θελετε ητε οχι, ο λογος που βγηκε ειναι διοτι κανει αυτα που κανει κε για να ξαναβγη πρεπη να τα κανει κε πιο συχνα

αναροτιουμε γιατι ο συρηζα δεν τα κανει αυτα κε κανει αλλα ! διοτι αυτοι που τον εκλεγου αυτα θελου
εγω αν ειμουν ο αλεξ θα εβαζα κε πεντε αφγανους μεσα στο σπιτι μου για να ειμαι κε πιο πυστεφτος

Last edited by giclas; 10-06-2013 at 16:26.
Reply With Quote