View Single Post
  #51  
Παλιό 28-01-2013, 23:28
REK Ο/Η REK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: ΚΑΝΤΖΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
Μoto: BMW GS1200 ADV
Μηνύματα: 3,923
Προεπιλογή Απάντηση: ΑΝΆΡΤΗΣΗ TOURATECH

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από commander Εμφάνιση μηνυμάτων
Νικο σορη μολις τωρα το ειδα...............Η πρωτη μου και η μεγαλύτερη θετικη γνωμη και αποφαση προς την αγορα τιςειναι οτι εχει βαρυ ονομα η κατασκευαστρια εταιρεία στο χορο των μηχανων ον οφ και μαλιστα το αφεντικο τις εχει κανει πολλα ταξιδια για να εξετάσει, φτιαξει, επινοηση διαφορα γκατσετ για την ποιο ομαλη ταξιδιωτική μας ανεση......Και ενα δευτερον ηταν η καλη τιμη τις μια και η τιμη ειναι για μπρος πισω ........











Τωρα μεχρι στιγμης απο την προηγούμενη τριτη δεν εχω κανει και πολλά πραματα μαζι τις μια ο καιρος μια τις κυριακης η δουλεια δεν καταφερα να παω στην χωματινη βολτα οποτε ακομα δεν........



Βεβαια μεχρι στιγμης την εχω τερμα μαλακη (προφορτηση λαδιου) γιατι ετσι πρεπει να γινει, για να δουλεψουν τα λαδια και μετα απο τεσσερις πεντε μερες θα την σφίξουμε εκεί που πρέπει. ........Αλλά και ετσι που ειναι η μηχανη και η αναρτηση διχνει παρα πολυ καλες εντυπωσεις .........Ξέχασα να πω οτι η μηχανη σηκώθηκε περι τον 1, 8 ποντους και εχει και μεγαλη διαφορα στο σαγκ που σημαίνει οτι στο διπλο το σταν ακουμπανε και η δυο τροχοι κατω......... Αυτα μεχρι στιγμης τα λεμε .
το ξεδιαλυναμε και αυτό..
Reply With Quote