View Single Post
  #4  
Παλιό 21-05-2009, 01:58
ΙoannisPanagiotidis Ο/Η ΙoannisPanagiotidis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Solingen - Θεσσαλονίκη
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 1,616
Smile Απάντηση: Καμερα κρανους!...καποιο καλο προγραμματακι επεξεργασιας video?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frappe rider Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ χρησιμοποιώ το της Cyberlink.Εξαιρετικό,γρήγορο με πολλά εφέ,δυνατότητα να μειώνει το video σε σχέση με τα mp3 που βάζεις στα βίντεο,δεν αλοιώνει την εικόνα καθώς επεξεργάζεται Raw το αρχείο σου και το κυριότερο φθηνό.


Και για να μη κουβαλάω όλα τα αυτά που κουβαλάς καλώδια και λοιπά παραφερνάλια αγόρασα μία ψηφιακή βιντεοκάμερα Toshiba S-10 που σε SD 4 GiB γράφει 2 ώρες HD Video 720p.Πετάω μετά την κάρτα στο PC και αρχίζω την επεξεργασία.
.....φιλε θα το ψαξω το Power Director V7...σε ευχαριστω!

...οσο για την βιντεοκαμερα που μου γραφεις εχεις δικιο και ετσι και εκανα παλιοτερα αλλα μετα απο μερικες φορες που την σταθεροποιησα πανω στο τιμονι μου εβγαλε μια ενδειξη λαθους στην οθονη με ενα κωδικο c:31:00 και πληρωσα 180 ευρω στην αντιπροσωπια να μου την διορθωσουν γιατι τραβηξε υγρασια μου ειπαν! ...ετσι βαζωντας το ματακι να διαβαζει την εικονα εχεις την κανονικη βιντεοκαμερα μεσα στο tankbag στεγανη και προστατευμενη!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gemara Εμφάνιση μηνυμάτων
.....
Σώνε τα βίντεο σε avi, σε wmω, αλλά για ανέβασμα στο youtube κάνε τα μικρά, 2-3 λεπτά και με ανάλυση μέχρι 320 το πολύ. Μπορείς να τα γράφεις και σε DVD ανάλυση για να τα αποθηκεύεις σε DVD.
...αυτο φιλε μου μπορεις να μου το διευκρινησεις! ...δηλαδη να το κραταω στον υπολογιστη μου σε avi μορφη και να το κατεβαζω την αναλυση για το youtube!...μηπως αυτο ηταν το λαθος μου?

....

...


χαχα!...τα βιντεακια οχι φυσικα!...πως θα μπορουσα να τα ξεχασω!...καλα εβαζες ολοκληρη καμερακλα πανω στο ντεποζιτο!...χα!...καλη φαση!
Reply With Quote