View Single Post
  #16  
Παλιό 01-04-2011, 15:48
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Very short netiquette...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από NLS Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδή δεν βρίσκω το original thread που συστήνομαι (γιατί;...), ας γράψω εδώ κάτι που δεν χωράει στο signature μου:

Public statement: Έχω ξαναρχίσει ελαφρώς τα posts, ΑΛΛΑ δεν παίρνω μέρος σε κανενός είδους "non motorcycle" post για πολλούς και διάφορους λόγους, ενώ με συγχωρείτε αλλά γενικώς δεν θα λαμβάνω (εκτός απροόπτου) μέρος και σε καμία κοινωνική εκδήλωση της ομάδας. Δεν αποτελεί μομφή σε κανέναν και τίποτα. Ούτε έχω ανθρωποδιώχτη (έχω μια χαρά φίλους) επειδή το κάνω αυτό και παρακαλώ να το σεβαστείτε (γιατί από παλιότερες συζητήσεις έχει βγει ότι είναι σχεδόν... αμαρτία αυτή η συμπεριφορά).

Ευχαριστώ.
Επειδή απλά το διάβασα φίλε μου, τι νόημα έχει η public statement; Διάβασα με καθυστέρηση 2 χρόνων το αρχικό ποστ κι έχεις δίκιο. Το τι θα κάνεις εδώ μέσα, σε τι θα συμμετέχεις και τι όχι, είναι δική σου δουλειά, δε με ενδιαφέρει, όπως δεν ενδιαφέρεσαι κι εσύ για το τι κάνω εγώ. Καθένας έχει τους λόγους του όταν συμμετέχει σε ένα φόρουμ. Και τα ενδιαφέροντά του.
Αν σε ενδιαφέρει η γνώμη μου, η δημόσια δήλωση δεν εξηγεί ούτε διορθώνει τίποτα, το πιό πιθανό είναι προκαλέσει αντίδραση, όπως η δική μου.


Reply With Quote