View Single Post
  #40  
Παλιό 09-03-2010, 23:55
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum οργανώνει Ημέρα Αγάπης!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από katsab Εμφάνιση μηνυμάτων
ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΗΡΑΚΛΕΙΩΤΕΣ.Στο χώρο της δουλιάς μου(Γραφείο Φυσικής Αγωγής Ν.Ηρακλείου),έχω μια αιθουσα όπου πρόκειτε να φυλάξω το αθλητικό υλικό.Είναι πεντακάθαρη και αεριζόμενη και αυτή τη στιγμή άδεια,γιατί μόλις μετακομίσαμε στο συγκεκριμένο χώρο.Εκεί μπορούμε να συγκεντρώσουμε τις προσφορές μας και αναλαμβάνω να τις στείλω όπου μου υποδειχτεί.Τα γραφεία είναι στο κτήριο της παλιάς ασφάλειας πίσω από το σχολικό συγκρότημα της Ακαδημίας στην οδό Ρολέν 4.Είναι σε όλους γνωστή και μπορεί κάποιος να παρκάρει.Νομίζω ότι έτσι θα είναι πιο πραχτικό και για το ίδρυμα, αλλά και για εμάς να κάνουμε μια μεταφορική.Εάν συμφωνείτε,θα ποστάρω διεύθυνση και κινητό για τον απαραίτητο συντονισμό.Εάν κάποιος έχει γνωστό σε μεταφορική εταιρία να αναλάβει τη μεταφορά δωρεάν θα ήταν ότι καλύτερο.Περιμένω το ΟΚ.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από pirate Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω εχω γνωστο και μιλάω μαζι του να κανει προσφορα την μεταφορα, αλλα νομιζω οτι θα ηταν πιο σωστο να πουμε μια ημερομηνια στην μεταφορικη και να τα παμε μια και καλη εκει οχι να τα μεταφερουμε 2 φορες, τι λες Γιάννη ;;
Καλά, η οργάνωσή σας δεν παίζεται!!!
Reply With Quote