View Single Post
  #15  
Παλιό 19-11-2011, 08:23
Πάνος Ο/Η Πάνος βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Πειραιάς
Μoto: BMW 1150 GS Adv. Triumph Scrambler 900 Kawasaki KLR 250
Μηνύματα: 643
Προεπιλογή Απάντηση: Ποδήλατο Service!!!!

Δεν νομίζω πως αξίζει τον κόπο και τα χρήματα. Ισως είναι καλύτερα να το πετάξεις ή και να το χαρίσεις στον μετανάστη της γειτονιάς σου και να πάρεις κάτι πιο σύγχρονο, καινούργιο ή και μεταχειρισμένο, αλλά με αλουμινένιο σκελετό και πιο σύγχρονα περιφερειακά. Για μεταχειρισμένα κοίτα εδώ Cyclist Friends και εδώ Θεματικές forum | Ποδήλατα στους δρόμους, στα τραίνα, στο Μετρό! . Θα πάρεις κάποια ιδέα τι παίζει σε τιμές. Με 200 ή 300€ μπορείς να βρείς ποδηλατάκι σε καλή κατάσταση και να φυσάει , από το να δώσεις 80 - 120€ και να έχεις το μπάζο. Ακόμη πρόσεξε να αποφύγεις ποδήλατα τύπου Praktiker - Carrefour, γιατί μάλλον θα πάρεις κάτι σαν αυτό που έχεις. Καλύτερα να απευθυνθείς σε ποδηλατά που θα σου δώσει και εγγύηση και θα εξασφαλίσεις πως θα μπορείς να κάνεις και τα σέρβις σου εκεί. Αν θέλεις να δούμε κάτι μαζί το τηλέφωνό μου είναι στο προφίλ μου ή στείλε μου π.μ. Ακόμη αν θες να τσεκάρεις κάτι μεταχειρισμένο, στην πλατεία Ιπποδαμείας μπορείς να ρωτήσεις τον Γιώργο τον Κασιμάτη. Είναι το μικρό μαγαζί με το σέρβις δίπλα στην έκθεση. Εκεί κατά καιρούς παίζουν και αξιόλογα μεταχειρισμένα. Πες του πως σε στέλνω εγώ (Πάνος Μυρομμάτης).
Καλή επιτυχία
Reply With Quote