View Single Post
  #25  
Παλιό 28-03-2009, 03:31
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ's Avatar
ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ο/Η ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μoto: R 1200 GS ADV - R 1200 RT - X9 500 EVO - VESPA 200E '86
Μηνύματα: 84,759
Προεπιλογή Απάντηση: Αγορά ενδοσυνεννόησης Midland BT2.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από xvitos Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτή την στιγμή με στεναχώρια μου βλεπω οτι δεν υπάρχει ενδιαφέρον από την επιχείρηση του κ. Σαβίδη να μας πουλήσει.Επειδή μας δίνει τιμές πιο ακριβές από αλλους.Και όταν υπάρχει απαίτηση να αγοράσουμε 17 κομάτια που αμα είναι μονά θα πρέπει να γίνουν 34.(δηλαδή κάθε 10 μέλη 1 κομάτι ....)Γιατί λάει ότι τόσα πούλησε στο άλλο κλάμπ της tdm.Μπήκα στην σελίδα τησς tdm και είδα ένα κλαμπ έξι -6- ετών και με 230.000 και κάτι επισκέπτες.Εμείς με 370 μέλη και 3 μήνες παρέα πως να μαζέψουμε τόσα κομάτια ;;;;;Με αυτές τις τιμές δεν ενδιαφέρομαι προς το παρον.Θα δω το καλοκαίρι πριν τις διακοπές μου τι θα κανω.


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος Σαββίδης Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλεxvitos
Σχετικά με τους 230.000 και κάτι επισκέπτες.Εμείς με 370 μέλη και 3 μήνες παρέα πως να μαζέψουμε τόσα κομάτια ;;;;;
Μάλλον δεν διάβασες καλά
την προσφορά δεν την έκανα στους επισκέπτες αλλά στα μέλη της λέσχης που δεν φτάνουν τους 300

όσο για την τιμή αυτό πίστεψαν και κάποια μέλη της λέσχης του TDMκαι το μόνο που κατάφεραν
μετά από 2 μήνες ψάξιμο ήταν το τίποτα, μόνο ταλαιπωρία , αλλά και αυτά μάλλον δεν τα διάβασες
.
.
.
Φιλικά
Γιώργος


Βλέποντας για πρώτη φορά το Site της TDM,

είδα κι εγώ τους 230.000 επισκέπτες (μέλη δεν μπορώ να δω μιάς κ δεν είμαι μέλος),

αλλά και την εξαετή λειτουργία του εν λόγω site ...

Δέχομαι τα 300 μέλη, όπως γράφει ο Γιώργος ....

Αυτό που ήθελα να επισημάνω - και να παρακαλέσω τον συμφορουμίτη κ φίλο Γιώργο Σαββίδη είναι,

τα μέλη του GS Forum,

να τύχουν ίδιας κ ίσης μεταχείρησης με τα παιδιά του TDM.



Δηλαδή, να ισχύσει και για το δικό μας Forum,

η προσφορά των 245 Ε / το set, για την συμμετοχή

8 ατόμων και όχι 17 ατόμων !!!!

Ελπίζοντας στην ευαισθησία του συμφορουμίτη μας,

περιμένουμε την προσφορά του ...



.
__________________
Ο ανόητος ... ψάχνει τα λάθη των άλλων,
ο έξυπνος ... του εαυτού του,
αλλά ο σοφός ... όλους τους συγχωρεί !!!