View Single Post
  #57  
Παλιό 30-03-2013, 09:39
D_Artagian Ο/Η D_Artagian βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Patra
Μoto: R 1200 GS LC 2013
Μηνύματα: 630
Προεπιλογή Απάντηση: Η Νέα BMW R 1200 GS LC 2013 στην πραγματικότητα..

Ευχαριστώ πολύ παιδιά, για όλες τις ευχές, να στε καλά.

Αυτό που δεν ανέφερα είναι τα..
..ΦΩΤΑ : οπου εκεί πραγματικά ξέχασα ότι ήξερα από φωτισμό με προβολάκια, χωρις προβολάκια, με aftermarket xenon, με xenon απο supermarket κλπ.. Τα φώτα είναι πολύ δυνατά, τόσο πολύ που νομίζω οτι θα στραβωθεί ο απέναντι οδηγός, αλλά ούτε μισός μέχρι στιγμής δεν μου έχει κάνει σινιάλο. Το ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ που έχουν είναι όχι μόνο οτι έχουν μεγάλο βάθος, αλλά πραγματικά το άνοιγμα που έχουν στα πλάγια, σε βοηθάει πάρα πολύ στο να βλέπεις και την άκρη του δρόμου στα 5 μέτρα και εμπρός. Αυτό, δεν το είχα ξαναδεί !! Η μεγάλη σκάλα είναι από άλλο πλανήτη, κάνει πραγματικά τη νύχτα μέρα. Συνιστώνται ανεπιφύλακτα, και άς έχουν μεγάλο κόστος. Αξίζουν. Το U στα φώτα ημέρας ασχολίαστο, εξαιρετικά όμορφο και σου δίνει μια καλή ορατότητα σε κλειστους χώρους (γκαράζ) όπου δεν χρειάζεται να ανάψεις την μεσαία σκάλα. Υπάρχει και η δυνατότητα αυτόματης προσαρμογής ανάλογα με τον φωτισμό, παίρνοντας ένα σήμα από τον σένσορα που υπάρχει στα όργανα. Ακόμα και αυτό, μπορείς να το παρακάμψεις βέβαια. Ό,τι καλύτερο εχω δεί ποτέ σε μοτοσυκλέτα τέτοιου είδους.
Reply With Quote