View Single Post
  #24  
Παλιό 14-06-2013, 13:51
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Η Τυχη, η Ατυχη και το Καρμα: Ενα γερικο αλογο που δεν ηθελε να το βαλει κατω.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Ταξιδευτης Εμφάνιση μηνυμάτων
..................................................
Εδω θελω προκαταβολικα να ζητησω συγνωμη απο τους ειδικους.
Ουτε επαγγελματιας του χωρου ειμαι, ουτε δηλωνω ειδημων. Το μονο που θα δειτε παρακατω ειναι μια εντελως ερασιτεχνικη ιστορια αγαπης και φροντιδας, ............................
¨η αλλιως ''ποσα θες να μας τρελανεις...............''

Η δουλεια που βλεπουμε μονον ερασιτεχνικη δεν ειναι.......τα χερια σου πιανουν και οι γνωσεις στο θεμα περισσευουν διοτι δεν μπορουν ολοι π.χ να διαβασουν ενα service manual και να περασουν αυτα που διαβαζουν στην πραξη, θελει γνωσεις το πραγμα. Αλλα εσυ εχεις και συστημα ''σειρας των πραγματων'', δεν πας δλδ τσαπατσουλικα, δουλευεις με συστημα.

Συνεχισε......σε παρακολουθω συνεχως, ειναι το μονο νημα στα 3-4 χρονια που ειμαι μελος στο φορουμ που εχω ενεργοποιησει την ειδοποιηση στο εμαιλ μου για καθε νεα καταχωρηση........

Τελος εχω μια ερωτηση η οποια μπορει να εξελιχθει και σε συμβουλη προς εμενα........με τι βαφεις????? Με σπρευ δεν μπορει διοτι οι φωτογραφιες μου λενε οτι χρησιμοποιεις πιστολι......αλλα αν βαφεις με σπρευ πληρωνω οτι ζητησεις για να με μαθεις κι εμενα.

υ.γ. τα πλαστικα που εβαψες, με τι τα εβαψες (σπρευ, πιστολι, ειδος χρωματος...καθε πληροφορια δεκτη) και αν εχεις εμπειρια διαρκειας του βαψιματος στον χρονο.
Reply With Quote