View Single Post
  #6  
Παλιό 06-12-2013, 17:54
frits Ο/Η frits βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αχαρνές
Μoto: BMW R1200 GS 2005 YAMAHA TTR 250
Μηνύματα: 6,620
Προεπιλογή Απάντηση: Επανασύνδεση των φτωχών με το δίκτυο της ΔΕΗ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Το παρατραβας ως αλλος ΣΥΡΙΖΑmaniac......δεν πειραζει εχω μεγαααααλη υπομονη. Μονον μην με παρεξηγησεις λογω γραφομενων, τα δικα σου τον τελευταιο καιρο ειναι πολυ χειροτερα.......σαν να ξεχρεωνεις επιταγη συμπεριφερεσαι!!


Τι εννοείς παρατραβάω, ούτε βρίζω, ούτε τίποτα και γράφω με επιχειρήματα ατράνταχτα !!! όχι σαν τα δικά σου του τύπου πεινάνε σήμερα, όσοι πεινούσαν το 1994 και ότι πάντα υπήρχε κόσμος που έχανε την ζωή του από τα μαγγάλια μέσα στο σπίτι άρα δεν υπάρχει πρόβλημα.

Επιχειρήματα George, επιχείρηματα όχι δηκτικά σχόλια και ειρωνίες...


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Οταν μου βρεις ΕΝΑ ποστ μου που να λεω οτι δεν υπαρχουν φτωχοι εγω θα κατσω να με μαμησεις!!!!!!!
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων


Συγνώμη αλλά είναι κίνητρο για να ψάξω αυτό τώρα.....

Αρχίζεις πάντως να αναγνωρίζεις τα λάθη σου σιγά-σιγά, έστω και με πλάγιο τρόπο.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
τωρα πλεον ειναι καθαρο γιατι προσεβληθεις με τους ''κατα ΣΥΡΙΖΑ ηλιθιους''
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων


Δεν πειραζει, παντως κοιτα να κατασταλαξεις καπου.....κι αν ποτε βγει ο ΣΥΡΙΖΑ και σε στυψει ακομα περισσοτερο διοτι λεφτα δεν θα βρει απο πουθενα και τον εσωτερικο δανεισμο που ονειρευεται θα τον ξεχασει αφου την ιδια μερα της εκλογης του οι τραπεζες θα εχουν αδειασει απο καταθεσεις, να βγεις και να αναλαβεις την ευθυνη της ψηφου σου....να πεις βρε αδερφε οτι εκανα '' χαζομαρα ¨η εξυπναδα'' .....
Αλλα τι λεω, ποσοι πρασινοι του 48% παραδεχονται σημερα το λαθος της ψηφου των που οδηγησε στην κοινωνικη πρασινη πολιτικη των 35 χρονων? Ποσοι απο αυτους παραδεχονται οτι το ''κοινωνικο συμβολαιο με τον λαο'' ειναι το ''ολοι μαζι τα φαγαμε΄΄?
Κανεις, αντιθετως θελουν να φανε κι αλλα τσαμπα.......αμ δε!!!!
Κοίτα σταμάτα να προκαλείς τρόμο στον κόσμο, μου θυμίζεις ένα μπάρμπα μου, που μου έλεγε ότι θα έρθουν οι κομ#####στές να μας πάρουν τα σπίτια. κάπου στο 1984 που ψήφιζα για πρώτη φορά και του έλεγα για το ΠΑΣΟΚ.

Και το ΠΑΣΟΚ μην το βρίζεις, ούτε να λες σκ@τοψ@υχο τον Ανδρέα, καλά που ήρθε στην εξουσία και γέλασε λίγο το χειλάκι του κόσμου. Ποιός μας έβαλε στο ευρώ ε; Το ξέχασες και αυτό. Κοντή μνήμη έχεις Γιώργο.

Ο ίδιος ο Στουρνάρας είπε ότι αν το 2007 έπερνε ο Καραμανλής μέτρα δεν θα φτάναμε εδώ. Ασχολείτε όλος ο κόσμος με τον Τζοχατζόπουλο και τον Παπαντωνίου (καλώς), αλλά τον Ρουσσόπουλο, το Σουφλιά και τα άλλα καλόπαιδα της Ν.Δ που είναι ;
Βλέπεις μέχρι εκεί που βλέπει το Mega και το Σκαι Γιώργο, Πρετεντέρης & Παπαδημητρίου μαζί..
Reply With Quote