View Single Post
  #7  
Παλιό 06-12-2013, 19:31
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Επανασύνδεση των φτωχών με το δίκτυο της ΔΕΗ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black]Τι εννοείς παρατραβάω, ούτε βρίζω, ούτε τίποτα και γράφω με επιχειρήματα ατράνταχτα !!! όχι σαν τα δικά σου του τύπου πεινάνε σήμερα, όσοι πεινούσαν το 1994 και ότι πάντα υπήρχε κόσμος που έχανε την ζωή του από τα μαγγάλια μέσα στο σπίτι άρα δεν υπάρχει πρόβλημα..
Το παρατραβας με την επιθεση σε εμενα.......δεν ειναι κακο και δεν φοβαμαι απλα δεν το περιμενα.
Να εισαι σιγουρος ομως οτι θα τυχεις απαντησεων στο ιδιο τονο και υφος......


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων

Επιχειρήματα George, επιχείρηματα όχι δηκτικά σχόλια και ειρωνίες....

επιχειρηματα ειναι οι αριθμοι και τα στατιστικα Σταυρο, οχι τα βιντεακια του CCVT με την καθε τυχαρπαστη δημοσιογραφο η οποια κανει αυτο ακριβως δακρυβρεχτα σχολια ανευ αριθμων και συγκριτικων στοιχειων με το χθες προς χαριν της τηλεθεασης απο ιντερνετικο κινεζικο αλλα εις την αγγλικην καναλι. Αυτα ειναι τα επιχειρηματα σου? Λιγα κι αναξιοπιστα........
Επισης, επιχειρηματα δεν ειναι η φοτογραφια με τον τυπο που ψαχνει στα σκουπιδια, καποτε αυτες εκαναν τον γυρο των καναλιων στις ειδησεις των 20:00 ελλειψη αλλων ειδησεων για να γεμισει ο χρονος.


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγνώμη αλλά είναι κίνητρο για να ψάξω αυτό τώρα.....


ψαξε, ψαξε δεν θα το βρεις.....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων

Αρχίζεις πάντως να αναγνωρίζεις τα λάθη σου σιγά-σιγά, έστω και με πλάγιο τρόπο.:


απο που προκυπτει α) το λαθος μου και β) οτι το αναγνωριζω?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων

Κοίτα σταμάτα να προκαλείς τρόμο στον κόσμο, μου θυμίζεις ένα μπάρμπα μου, που μου έλεγε ότι θα έρθουν οι κομ#####στές να μας πάρουν τα σπίτια. κάπου στο 1984 που ψήφιζα για πρώτη φορά και του έλεγα για το ΠΑΣΟΚ.


Εγω προκαλω τρομο? βρε εισαι στα καλα σου? Τρομο προκαλει ο ΣΥΡΙΖΑ με τις παλινοδειες των στελεχων του και τις δηλωσεις τους.
Ο Κος Μηλιος δεν το ειπε καθαρα και ξαστερα, ''160δις εχουν καταθεσεις οι ελληνες και θα τις χρησιμοποιησει για να χρηματοδοτησει τους ανημπορους και το χρεος?
Ο Μηλιος δεν λεει 1% φορολογια και στις ζημιογονες επιχειρησεις?
Ο Γλεζος δεν λεει οσοι εχουν μεχρι 20,000ε ετησιως εθελοντικα να δανεισουν το κρατος και οσοι ειναι πανω απο 20,000 το κρατος να τους φορολογει υποχρεωτικα?


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων

Και το ΠΑΣΟΚ μην το βρίζεις, ούτε να λες σκ@τοψ@υχο τον Ανδρέα, καλά που ήρθε στην εξουσία και γέλασε λίγο το χειλάκι του κόσμου. Ποιός μας έβαλε στο ευρώ ε; Το ξέχασες και αυτό. Κοντή μνήμη έχεις Γιώργο.

Kαλα μωρε εισαι με τα καλα σου? επειδη ο Αντρεας ηθελε να εκλεγεται καθε 4 χρονια και πηγε και δανειστηκε την μανα του και τον πατερα του για να γελασει το χειλακι του καθε πικραμενου (και το δικο μου ναι) περναμε αυτα που περναμε σημερα!! το ξεχασες???? δλδ για να γελασει το χειλακι σου πηγες και δανειστηκες, και οταν σου τα ζητησαν πισω εβαλες τα κλαματα κι αναγκασες ολη την οικογενεια σου να γινουν ζητιανοι!!!!!! Εισαι τρελος? Εγω μωρε εχω κοντη μνημη? (παρομοιωση κανω οπου εσυ=Ελλαδα /ΑΓΠ κι οπου οικογενεια=Ελληνες πολιτες)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black]
Ο ίδιος ο Στουρνάρας είπε ότι αν το 2007 έπερνε ο Καραμανλής μέτρα δεν θα φτάναμε εδώ. Ασχολείτε όλος ο κόσμος με τον Τζοχατζόπουλο και τον Παπαντωνίου (καλώς), αλλά τον Ρουσσόπουλο, το Σουφλιά και τα άλλα καλόπαιδα της Ν.Δ που είναι ;
Βλέπεις μέχρι εκεί που βλέπει το Mega και το Σκαι Γιώργο, Πρετεντέρης & Παπαδημητρίου μαζί..
Παει το εχασες τελειως εσυ.......ο Στουρναρας το ειπε κι ειχε δικιο οπως δικιο ειχε και ο Μητσοτακης το 1990 αλλα ο λαος, ο βολεψιαρης λαος, ο λαος με το γελαστο χειλακι ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?
Πηγε και ψηφισε αυτον που τους εταζε λεφτα.....''λεφτα υπαρχουν'' τους ελεγε ενω ο αλλος ειπε ''η ελαλδα ειναι σε δυσκολη καμπη και θα πρεπει να παρουμε μετρα''..........
Στην αναγγελια των μετρων το 2007 (αν γινοταν) την επομενη ημερα θα ειχαμε εκλογες και θα εβγαινε ο ΓΑΠ, ε, αυτο εγινε 2 χρονια αργοτερα.........νομιζεις οτι τα δυο χρονια θα ητο αρκετα? εισαι στα καλα σου? για χωρα μιλαμε οχι για διαμερισμα με 4μελη οικογενεια που κι εκει αν η καταστροφη ειναι μεγαλη δεν φτανουν ουτε 20 χρονια......

Περιμενε γιατι και για τους δυο που αναφερεις κατι πηρε το αυτι μου.............

Οσο για το τι παρακολουθω στην τηλεοραση εχω αποδειξη πλειστακις οτι διαβαζω και δεν παρακολουθω ΤιΒι.....και μαλιστα διαβαζω απο ακρα δεξια μεχρι και ακρα αριστερα εντυπα τα οποια και σηκωνω ενιοτε κι εδω.
Ετσι κανουν ΠΙΑ οσοι θελουν να ενημερωθουν ΣΩΣΤΑ!! Τα μπαλκονια, οι πλατειες και η προσωπολατρεια πανε πεθαναν!!!

Last edited by GeorgeP; 06-12-2013 at 19:53.
Reply With Quote