View Single Post
  #7  
Παλιό 26-11-2013, 17:53
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Επιχειρήσεις ανοίγουν οι νέοι την περίοδο της κρίσ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από PLOIGOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Χαχαχχαα!Μ αρεσει που επιμενεις Γιωργο...Φιλος ανοιξε πριν 4 μηνες μαγαζι σαν αυτα τα ωραια που μας παρουσιαζεις,κ ψαχνει ηδη να βρει τροπο να το κλεισει με την δυνατοτερη μικρη ζημια...Οι νεοι Γιωργο μου πανω στον ενθουσιασμο τους δεν υπολογιζουν τα πραγματα με τον καλυτερο τροπο θα μου επιτρεψεις να σου πω!Κ ιδιως σε τετοια μαγαζια που συνηθως για το "στησιμο" τους εχουν βαλει ειτε επιταγες ειτε καποιον αλλον τροπο πληρωμης του εξοπλισμου τους μεταγενεστερα...

Το στησιμο Γιωργο μου οπως κ τα εγκαινια, ειναι σχετικα ευκολο!!Το μετα ειναι το δυσκολο...Μολις αρχισουν κ σκανε οι πρωτες υποχρεωσεις...

Θα στο επαναλαμβανω μεχρι να το καταλαβεις καλα!!Οι ΙΔΙΟΙ ανθρωποι ειναι αυτοι που κινουνται ακομα κ σημερα με σχετικη ανεση στην κοινωνικη ζωη των πολεων!!Ελα στην επαρχια να ζησεις που ειναι πιο κλειστες οι κοινωνιες κ ολοι ξερουμε τους υπολοιπους κ τα ξανασυζηταμε...

Πολυ θα ηθελα να ξαναγινει η ερευνα της ζουγκλας μετα απο κανα χρονο,να δουμε ποιοι απο αυτους θα ειναι ακομα ανοικτοι...
διαφωνω καθετως κι οριζοντιως...........παντως δυο συνεχομενες βραδιες στο Baraonda ο μονοi ιδιοi με την προηγουμενη ημουν εγω, τα γκαρσονια και ο DJ. Και το μαγαζι ΤΙΓΚΑ!!!!

...δεν μπορει Χρηστο 14,000 ταξι να φορτωνουν καθε μερα, καθε μηνα και καθε χρονο τους ιδιους και τους ιδιους και να κανουν εισπραξη 150ε την ημερα σε 12ωρη βαρδια 07¨00-19¨00!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ!!!!
Reply With Quote