Θέμα: midland bt2 twin
View Single Post
  #2  
Παλιό 20-03-2012, 18:55
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: midland bt2 twin

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από intruder Εμφάνιση μηνυμάτων
οποιος ξερει γιατι εγω δοκιμασει τα παντα συμφωνα με το εγχειριδιο κτλ αλλα δεν....
1.καταρχην υπαρχουν 2 συσκευες μεσα.η μια εχει μπλε γραμματα κ η αλλη ασπρα.δεν διευκρινιζει κατι(πχ αυτη με τα μπλε ειναι του οδηγου κ η αλλη με τα ασπρα του συνεπιβατη)οκ?

Τα ορίζεις εσύ όπως θέλεις !!

2.οταν το συνδεεις μεσω bt με το κινητο σου αλλα μεσα στο κινητο σου εχεις κ τα mp3 ειναι σαν να εχεις 1 η 2 συσκευες συνδεμενες?

Ένα κανάλι επικοινωνίας χρησιμοποιείται !!

3.οταν ακουω mp3(απο το κινητο) δεν εχω τηλεχηρισμο απο την bt2.(το αναφερει κατι με τα πρωτοκολλα του καθε κιν παιζει)οκ.

Ανάλογα με το κινητό σου (Bluetooth version, BT protocols supported. κ.ο.κ.), μπορείς να πηγαίνεις εμπρός/πίσω τα τραγούδια...

δεν μπορω ομως να συνομιλησω με τον συνεπιβατημε λειτουργια vox που λειτουργει κανονικα οταν δεν ακουω μουσικη,ενω αν πατησω το μεσαιο κουμπι intercom(για χειροκινητα που λεν οι οδηγιες) παλι δεν μιλαω αλλα μεταφερεται η μουσικη μου ΚΑΙ στον συνεπιβατη.

To VOX είναι σπαστικό (κατά την άποψή μου - χρησιμοποιώ ΒΤ καθημερινά από το 2008) και γι αυτό το έχω DISABLE ! Αυτό που σου κάνει share τη μουσική με το συνεπιβάτη είναι το 3-way intercom και απενεργοποιείται.

δεν κανω κατι σωστα?οποιος εχει εμπειρια πραγματικα θα με βοηθουσε.ευχαριστω
Αυτά από εμένα... ελπίζω να σε βοήθησα...
Reply With Quote