View Single Post
  #56  
Παλιό 02-12-2013, 23:09
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Απίστευτη αγγελία: Δίνουν αντί για μισθό, ένα πιάτ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Και παραπονούμενος τώρα...
εγω κι αν ειμαι.......


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Πρώτα από όλα να αναγνωρίσεις ότι υπάρχουν...
Σταυρο, το εχω πει 100,000 φορες θα το πω κι αλλη μια, ΔΕΝ ΑΜΦΕΒΑΛΛΑ ΠΟΤΕ οτι υπηρχαν, υπαρχουν και ΘΑ υπαρχουν. Δεν πιστευω ομως με τιποτα οτι ο αριθμος τους ειναι κριτηριο πεινας για ολους τους Ελληνες!!!


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
από εκεί και πέρα είναι προφανές ότι δεν είχες ποτέ στον κύκλο σου τέτοιους ανθρώπους.
Για να εχει καποιος στον κυκλο του τετοιους ανθρωπους πρεπει και ο ιδιος να ειναι με καποιον τροπο κοντα σε αυτους, να ταιριαζουν, να εχουν κοινα γνωρισματα....εγω οχι δεν ειχα, αλλα δεν βλεπω τι σχεση μπορει να εχει αυτο στην συζητηση μας.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Το 2008 υπήρχαν οι προϋποθέσεις να βοηθηθούν από τον οικογενειακό περίγυρο, σήμερα αυτό δεν υπάρχει μιας και με το ζόρι τα φέρνουμε βόλτα.
Ησυχασε και μην γενικευεις αυτο που κανεις ¨η θα εκανες εσυ.......

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα δίνεις στην κόρη άραγε 7 ημερών γάλα ;
Η κορη μου απο οταν εφυγε απο την βρεφικη σκονη πινει γαλα διαρκειας 30 ημερων υπερυψηλης παστεριωσης......κανενα προβλημα......

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εσύ λοιπόν συνέβαλες για τα 8,5 δις αυτών που ψωνίζουν από έξω
Εγω Σταυρο ψωνιζω σχεδον αποκλειστικα μονον απεξω απο το 2002......τοτε που την τηλεοραση της κρεβατοκαμαρας μου την πουλουσαν στο Ελλαντα 2000ε και την εφερα απο Γαλλια με 550!!!!!!!! Οχι, βλακας δεν ειμαι!!!!!
Και το κρανος που θελω θα το ψωνισω απ εξω με 180 ευροπουλα κι οχι με 270 που μου ζητα εδω η HJC!!!!! Δεν με ενδιαφερει αν εχει ΤΕΒΕ, ΦΠΑ, νοικια, Υπαλληλους.......να βρει τροπους να ριξει την τελικη τιμη......εγω διαλεξα ενα κρανος, μια τηλεοραση, ενα πλυντηριο, μια ηλεκτρικη σκουπα, ολα συγκεκριμενα μοντελα με συγκεκριμενους κωδικους, αποτανθηκα σε ολη την Ελλαδα ψαχνοντας την καλλυτερη τιμη δυστυχως τις καλλυτερες τιμες τις βρηκα στο εξωτερικο με διαφορες 100ε και πανω συμπεριλαμβανομενων τα εξοδα αποστολης.......δεν φταιω εγω, μπορει να επεσα πανω σε προσφορες στο εξωτερικο, ναι αλλα, δεν φταιω εγω!!! Εω κοιτω την τσεπη μου απο παντα κι οχι μονον τωρα με την κριση.

Last edited by GeorgeP; 02-12-2013 at 23:15.
Reply With Quote