View Single Post
  #39  
Παλιό 05-08-2013, 23:05
Markas Ο/Η Markas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2010
Περιοχή: Ηράκλειο
Μoto: BMW F800GS, Yamaha WR250R
Μηνύματα: 1,358
Προεπιλογή Απάντηση: Κύθηρα, Τσιρίγο, Πορφυρούσα

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Eftixis Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ όμορφη βόλτα Νικόλα Η Γιάννα είχε πάει με εκδρομή από την υπηρεσία μαου και με έχει φάει να πάμε με την μηχανή που θα είναι όλα τα λεφτά Πάντα τετοια χρειάζεται να πέρνουμε και την οικογένεια πότε πότε μαζί μας
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Astakos82 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραια τοπια, αναμενουμε την συνεχεια
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από spitiko Εμφάνιση μηνυμάτων
Νικολα ευχαριστουμε, για την δικη σου ματια στα Κυθηρα.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από aeriko Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ ωραία η ματιά σου, αναμένουμε συνέχεια.
Νάστε καλά κοπέλια, χαίρομαι που σας αρέσει.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από tsatsos Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ ωραίο νησί.Ο μεγάλος μου γιός δουλεύει το καλοκαίρι στήν Κομπονάδα στην παραλία στο μπαράκι με τις ξαπλώστρες και τις ομπρέλες.
Είναι από τις λίγες παραλίες που τελικά δε βόλεψε να πάω. Πράγματι, πολύ ωραίο νησί πάντως.
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από diomiles Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω αναμένω την συνέχεια με ακόμα μεγαλύτερο ενδιαφέρον διότι την Τετάρτη το πρωι ταξιδεύω για Νεάπολη-Κυθηρα
Ε τότε, θα προσπαθήσω να το επισπεύσω όσο μπορώ
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Ακιs Εμφάνιση μηνυμάτων
Πανεμορφες φωτογραφιες.....
Σ'ευχαριστουμε για την ομορφη περιηγηση και αναμενουμε την συνεχεια....
Με το ενα ποδι στην Νεαπολη για τα Κυθηρα ημασταν,αλλα μας ξανα-κερδισε και φετος η Κρητη...
Η Κρήτη έχει για όλα τα γούστα. Τα Κύθηρα είτε θα σε ξετρελάνουν είτε θα τα βαρεθείς. Ντεμί κατάσταση δύσκολο
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
Markas, οι φωτό και η παρουσίαση είναι ...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από nikos-x Εμφάνιση μηνυμάτων
Νικόλα, δεν με εκπλήσσεις, γιατί έχω διαβάσει δεκάδες σελίδες με περιγραφές από τις εκδρομές σου σε κάστρα και κουλέδες τση Κρήτης και όλα με περίσσιο ενδιαφέρον.
Ανέκαθεν μ' άρεσε να χαζεύω κάστρα, αλλά με τον τρόπο και τις φωτογραφίες του Νικόλα, το απολαμβάνω περισσότερο.
Νικολή, με σκλαβώνεις
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από yns Εμφάνιση μηνυμάτων
Όπως σου έχω ήδη πει Νικόλα κι εγώ πήγα στα Κύθηρα πέρυσι αλλά δεν θυμάμαι τίποτα από όλα αυτά τα ωραία που μας δείχνεις!! Μάλλον οι πολλές μπύρες φταίνε

Ευτυχώς που τα βλέπω τουλάχιστον μέσα από τον φακό σου για να λέω πως το έχω επισκεφτεί αυτό το πανέμορφο νησί!
Μου έχεις μάθει και εσύ δυο πραγματάκια στη φωτογραφία, πήρα και καλή φωτογραφική, κάτι γίνεται. Όσον αφορά το πόσα είδες....
Μάλλον οι μπύρες φταίνε όπως είπες

Last edited by Markas; 05-08-2013 at 23:16.
Reply With Quote