View Single Post
  #7  
Παλιό 12-07-2012, 19:16
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από dskazan Εμφάνιση μηνυμάτων
Από ότι βλέπω κατέβασαν τις φωτογραφίες και το link μου γιατί φοβούμενοι, έκαναν παρατήρηση στο φόρουμ ότι διαφημίζει κάποιο κατάστημα.

Λυπάμαι για την μικρότητα που δείχνουν άλλη μία φορά εμείς οι ΕΛΛΗΝΕΣ ,

αλλά παράλληλα αν άθελα μου παραβίασα κάποιους από του όρους του φόρουμ, ζητώ συγνώμη από το διαχειριστή και το φόρουμ για αυτό, αφού δεν υπήρχε τέτοια πρόθεση από εμένα.

Ναι όντως το μαγαζί αφορά το νέο εγχείρημα του μηχανικού Νίκου Κατρίνη.
Από τους πιο έμπειρους & εκπαιδευμένους, πιστοποιημένος μηχανικός της BMW.
Από όσο λίγο προσωπικά τον γνωρίζω μπορώ να πω πως σαν άνθρωπος πάντα σεμνός στη δουλειά του, ειλικρινής, τίμιος οικογενειάρχης με 2 παιδιά.

Αφού λοιπόν όλοι μας γνωρίζουμε την αγορά, ξέρουμε πως υπάρχει πάντα χώρος για όλους & για όλα τα γούστα.
Η αγορά πιστεύω πως έχει πολλά περιθώρια για νέα καταστήματα με εκπαιδευμένο προσωπικό, μετά τις πολύ επιτυχημένες πωλήσεις της BMW τα τελευταία χρόνια.


Επίσης θα ήθελα να παραθέσω πως δεν ονομάζομαι Νίκος Κατρίνης και είμαι στην διάθεση οποιουδήποτε θέλει, να επικοινωνήσει μαζί μου για να του το επιβεβαιώσω.




ΥΓ ούτε κάποιου Α’ ή Β’ βαθμού συγγένεια





Και ήταν ένα απο τα ποιο ήσυχο κατέβασμα θέματος που έγινε ποτέ,και κάτι ακόμα σε είδα απο το πρώτο λεπτό δεν κάνανε κατι λάθος και στο λέω αυτό γιατί ΡΕ ΣΥΝΤΟΠΊΤΗ ΠΡΩΤΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ........Και αυτά τα λέω γιατί η πρώτη παράγραφος δεν χρειαζόταν.






Να έχει καλές δουλειά το παλικάρι ........
Reply With Quote