View Single Post
  #16  
Παλιό 24-11-2009, 15:42
Lerian Ο/Η Lerian βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Λ Ε Ρ Ο Σ
Μoto: R 1150 GS Adv - X9 125
Μηνύματα: 732
Προεπιλογή Απάντηση: Πρωτομαγιά 2010 στην Λέρο .....

Νομίζω οτι πρέπει να ξεκαθαρίσω κάτι, όπως λέει και ο τίτλος του thread "Προτάσεις για κοπάνα" έκανα κι εγώ μια πρόταση ορμώμενος από το ενδιαφέρον που υπήρχε από προηγούμενο θέμα όσον αφορά τη Λέρο. Θεώρησα λοιπόν καλό όπως και άλλοι συνφορουμίτες μας να την οριοθετήσω προκειμένου να συζητηθεί. Πιστεύω ακράδαντα στην ελεύθερη διατύπωση ιδεών και στην ισονομία μεταξύ των μελών και γι αυτό προτίμησή υπέρ κάποιου forum υπέρ κάποιου άλλου δεν υφίσταται (κατ' εμέ). Γι αυτό άλλωστε συμμετέχω και σχεδόν σε όλα αλλού πολύ και αλλού λίγο ανάλογα τα θέματα ενδιαφέροντός μου. Θα μου πείτε τώρα προς τι ο μονόλογος. Το θέμα είναι απλό 2,5 χρόνια τώρα που ασχολούμαι με τα BMW Forum δεν έχω δώσει αφορμή για αντιπαράθεση ούτε έχω αντιπαρατεθεί με κανένα μέλος για κανένα θέμα διατυπώνω την άποψή μου ευπρεπώς και χωρίς να προσβάλλω τον συνομιλητή μου και ουδέποτε έγραψα με εριστική διάθεση(GeorgeP). Παρ' όλα ταύτα θα θεωρήσω πως ο φίλος μας θέλησε στο post του να δημιουργήσει λογοπαίγνια εξ αιτίας της κακής φήμης που κουβαλούσε το νησί μου για αρκετά χρόνια αν και ούτε αυτό είναι αστείο όταν κάνεις μια σοβαρή συζήτηση με κάποιον και να προσβάλλεις. Δίνω τις απαντήσεις αυτές για να μην υπάρξει συνέχεια στο θέμα.
Εν τούτοις η πρότασή μου ευσταθεί και αν κάποιος ή κάποιοι φίλοι έχουν διάθεση και τη θεωρούν καλή ή όχι ας πράξουν αναλόγως...
Με φιλική πάντα διάθεση.
Χατζηγρηγορίου Γιάννης
Reply With Quote