View Single Post
  #20  
Παλιό 24-11-2009, 16:40
skippybi Ο/Η skippybi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R 850 Roadster ή απλά ''Σουρτούκω''
Μηνύματα: 14,081
Προεπιλογή Απάντηση: Πρωτομαγιά 2010 στην Λέρο .....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gbmw Εμφάνιση μηνυμάτων
Εάν ήταν καλαμπούρι το μουρλοί έπρεπε να βάλεις ενα Αλλά αυτο ειναι δικό σου θέμα.Αν ειρωνεύεσαι ή σοβαρολογείς ή οτι άλλο θες.Πάλι δικό σου θέμα.Σόρι για την παρέμβαση.
Εγώ θέλω να ρωτήσω:είναι πιο εύκολο να πας Β Ελλάδα σε ένα ΣΚ ;;;;Να κάνεις μίνιμουμ 1500-1800ΚΜ πήγαινε έλα;;;; Και όταν φτάσεις μετά από 600-700 ΚΜ(ανάλογα το που θα πας) θα είσαι ξεκούουουουουουουουραστοοοοος για να διασκεδάσεις και να μυρίσεις τα λουλούδια και του αγρούς ή θα ταβλιαστείς από το πολύωρο ταξίδι;;;;;Δεν είναι κ΄λύτερα και για την γυναίκα σου όπως λες, να την αράαααααξεις στην πολυθρονάρα σου στο καράβι, να καλαμπουρίσεις και να χαβαλεδιάζεις με τους άλλους μοτοσικλετιστές της παρέας σου και όχι να τους μιλάς μόνο σε κάθε στάση για τσιγάρο στην εθνική με την ψυχή στο στόμα για να ξεκινήσεις πάλι να βγάλεις τα χιλιόμετρα Και όταν με το καλό φτασει το καράβι, ξεκούραστος ξεχύνεσαι στα χιλιόμετρα στο νησί ;;;;Όποιο νησί και αν είναι αυτό......Όσον αφορά τον καιρό,και στην εθνική μπορεί να συναντήσεις βροχές,καταιγίδες, αφόρητη ζέστη,(η πρωτομαγιά τα δίνει αυτά) και να είσαι σταμάτα ξεκίνα να βάζεις και να βγάζεις αδιάβροχα.Εσύ και η γυναίκα σου.Και αυτό δεν ειναι οτι καλύτερο για τις γυναίκες Εχω κάνει αρκετά ταξιδάκια και σε εθνική και με καράβι.Οι ώρες στο καράβι έχουν άλλη χάρη και είναι μέρος της διασκέδασης και της εκδρομής.Άσε που την πρωτομαγιά στους δρόμους είναι καρμανιόοοοοοολααααα . .
Η μισή Ελλάδα πάει να μυρίσει την άλλη μισή Ελλάδα .....

Λέω εγώ τώρα....
Reply With Quote