View Single Post
  #178  
Παλιό 27-12-2009, 00:45
PITS Ο/Η PITS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Μoto: GS 1150 ADV Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΩΝ GS!!!!!
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή Απάντηση: Τι είδαμε σήμερα...

+1150 δηλαδη αν δουμε εναν φονια με αυτοκινητο γιατι να μην τον δωσουμε ποιον προστατευουμε αυτον ή την οικογενεια που ερχεται απο απεναντι και δεν ξερει τι την περιμενει???
Αλλιως σκεφτομουν αλλα μετα την αφιξη του παιδιου μου εγινα πιο ευαισθητος,
σημερα 26/12 ημερα γιορτης ημερες χαρας 500μ απο το σπιτι μου ενας βγηκε να κανει προσπεραση στο αντιθετο σε τυφλη στροφη τον καταλαβα γιατι οταν περνουσα ηταν καθιστος στην ακρη του δρομου και με τα χερια στο κεφαλι του σε στυλ << τι εκανα>> για τον αλλον που ερχοταν δεν μπορω να πω γιατι ηταν σκεπασμενος με σεντονι γ***σε τα,τι να την κανεις την περισκεψη ΜΕΤΑ

περιστατικο στην Αυστρια σε παρκινγκ ξενοδοχειου που ειχα αραξει με το τρανσαλπ: μιας και η ρεσεψιον ηταν μακρια απο κει που παρκαρα κανα 200μ λεω σιγα μη φορεσω το κρανος νταλα καλοκαιρι ποιος να με γραψει εδω μεσα και ξαφνικα με το που βαζω πρωτη πεταγεται απο τους θαμνους ενας τυπος και αρχισε να ωρυεται και με νοηματα μου εδειχνε το κρανος και το κεφαλι χεστηκα πανω μου και οταν συνηλθα συνηδειτοποιησα οτι ηταν ο κηπουρος του ξενοδοχειου που του ειχε φανει αδιανοητο αυτο που εβλεπε φωναζε κατι σαν
χελμετ... κατι σαν σειφτυ... και το κυριωτερο:ΠΛΗΖ!!!!!!!!!!
ενοειται οτι δεν ξαναχαριζω σε κανεναν οχι να χω μετα εγω το βαρος και τη σκεψη οτι αν ειχα ειδοποιησει καποιον θα μπορουσα να σωσω τον οποιονδηποτε συνανθρωπο μου και δεν το εκανα

Last edited by PITS; 27-12-2009 at 00:55.
Reply With Quote