View Single Post
  #47  
Παλιό 05-05-2009, 23:56
GS_maniac Ο/Η GS_maniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 365
Προεπιλογή Απάντηση: Honda Varadero 2009

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
μια παρενθεση στο παραπανω ποστ, οταν το 1999 παντρευτηκα η συζυγος μου με πηγε στον αδερφο του πατερα της στην Κερκυρα οπου κατοικει, αφου του εξηγησα την αγαπη μου για τις μοτοσυκλετες με πηγε στο υπογειο όπου φυλασσει την παλαια BMW του RT100 χρωματος υπεροχου μπλε σε αριστη κατασταση!! ειχε στο κοντερ της 230,000κμ ολα σε ταξιδια αλλα και στον αγωνα του Πειραια μιας και ηταν εκτελωνιστης!!! Την χαιδεψα, την επλυνα, εκατσα επανω της και την εβαλα εμπρος με μια μιζια παρόλο που ειχε να δουλεψει χρονια!!! Ρελαντι αμεσως!! Κι ας ειχαν να δουλεψουν τα bing (kαρμπυρατερ) ο Θεος ξερει για ποσο!! Καθομουν κι ακουγα αυτο το μπασσο γλυκο γουργουρητο ΑΥΤΟΥ του μποξερ και τρελαινομουν!! μετα την πηγα μια βολτα (μικρη) και καπου στον δρομο με πηραν τα κλαματα απο συγκινηση διοτι μετα απο 30 τοσα χρονια εκανα ΕΠΙΤΕΛΟΥς το παιδικο μου ονειρο (και τις ονειρωξεις μου επισης γιαυτην) πραγματικοτητα αφου την πηγα μια βολτα!!!! Κλεισιμο παρενθεσης!!!!

Φίλε έγραψες σε λίγες μόνο γραμές τι σημαίνει αγάπη και σεβασμός για την μοτοσυκλέτα

:sm4::sm4:
Reply With Quote