View Single Post
  #26  
Παλιό 05-06-2009, 02:11
kostasmats Ο/Η kostasmats βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2009
Περιοχή: hlioupolh Athina
Μoto: δεν εχω
Μηνύματα: 509
Προεπιλογή Απάντηση: Μέλη της "Χρυσής Αυγής" διέκοψαν εκδήλωση του "Ουράνιου Τόξου"

Οταν βλεπω μια οργανωμενη ομαδα ανθρωπων που στο ονομα του πατριωτισμου εισβαλει σε μια εκδηλωση(εκδηλωση την οποια και εγω καταδικαζω), προσπαθει να διωξει τους παρευρισκομενους αφου πρωτα τους φωτογραφησει(!),νιωθω το ιδιο ριγος και την ιδια απογοητευση που νιωθω οταν βλεπω καποιες αλλες ομαδες εξισου οργανωμενες να σπανε την περιουσια του κοσμου στο ονομα της επαναστασης.Η πατριδα μου την οποια αγαπω και υπηρετω ως Ελληνας πολιτης ,εχει νομους.Νομους που αυτοι οι κυριοι ακροδεξιοι και ακροαριστεροι,δεν σεβονται καταπατουν και παραβιαζουν.Αν οι πολιτικοι δεν μπορουν να προστατεψουν τα συμφεροντα της πατριδας μας ας τους στειλουμε σπιτια τους,για αυτο εχουμε το εκλογικο μας δικαιωμα.Οι τραμπουκισμοι τα νταηλικια και οι αυτοδικιες ειναι πραξεις καταδικαστεες απο την λογικη και την συνειδηση μου.Εαν οι αγαπητοι και σεβαστοι συμφορουμιτες ταυτιζονται με τετοιου ειδους φασιστικες και ΑΝΟΜΕΣ συμπεριφορες τοτε θα παρακαλουσα τους συντονιστες να με διαγραψουν απο το φορουμ.
φιλικα Κωστας
Reply With Quote