View Single Post
  #14  
Παλιό 16-12-2013, 17:35
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Εισόδημα 309 ευρώ το μήνα δήλωσε για το 2010 ο Ηλί

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από diomiles Εμφάνιση μηνυμάτων
Πλάκα κάνεις έτσι??????

Τα διάβασες τα ονόματα????

Οι άνθρωποι που καταστράφηκαν εξαιτίας αυτων των ανθρώπων είναι χιλιάδες.

Μιλάμε για γνωστά λαμόγια που έκαναν πάρτυ με τις πλάτες του κράτους.

Και η κουτσή Μαρία ξέρει το ποιόν τους.

Εσυ τους θεωρείς αθώους????

Τον Μπογδάνο τον ξέρεις???/ Είναι γείτονας μου......Εκείνη την εποχή εκατοντάδες άνθρωποι είχαν κατασκηνώσει έξω απο τα γραφεία του ( πέρναγα απο εξω κάθε μέρα για να παω σπίτι μου) επειδή έχασαν όλα τα χρήματα τους εξαιτίας του....Το ίδιο είχε γίνει και με τους υπόλοιπους 42

Μερικές φορές ρε φίλε δεν σε καταλαβαίνω....
Δεν κανω καθολου πλακα..........

Οπως πιστευω οτι πρεπει να πληρωνω διοδια ντε και καλα εφοσον χρησιμοποιω τον ''Χ'' δρομο ετσι πιστευω οτι η δικαιοσυνη ειναι τυφλη.......
Εικασιες γινονται, ενδειξεις υπαρχουν.......αλαλ με εικασιες κι ενδειξεις καταδικες δεν εφαρμόζονται!!!Τοσο απλα......απλουστατα!
Ειμαι ενας απο τους χοντρα χαμενους ο οποιος κινησαι γη και ουρανο για να βρει αποδειξεις.......φτασμενοι δικηγοροι εξ αιματος συγγενεις και χαμενοι και οι ιδιοι, δημοσιογραφοι, ντετεκτιβ και δεν ξερω κι εγω τι αλλο επιστρατευσαμε και ακρη δεν βρεθηκε........ενδειξεις ΝΑΙ, αποδειξεις ΟΧΙ........οποταν και συγγενη σου να ειχα σκοτωσει αν δεν εβρισκες αποδειξεις εγω θα παρεμενα εκτος φυλακης και θα περνιομουν και για εξυπνος!!!! Κι εσυ θα εμενες με την απορια του ''γιατι'' εφοσον εσυ θα ησουν σιγουρος αλλα δεν μπορεσες να το αποδειξεις! Σορρυ Διονύση αλλα ετσι ειναι......
Reply With Quote