View Single Post
  #206  
Παλιό 18-04-2012, 19:07
geolag Ο/Η geolag βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: ELLINIKO
Μηνύματα: 1,316
Προεπιλογή Απάντηση: ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ FAST&FURIOUS

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Fast&Furious Εμφάνιση μηνυμάτων
Να βαλω λιγο τα πραγματα στην θεση τους.
Καμια εγγυηση δεν χανετε οταν το μοτο επισκευαστει η κανει σερβις σε νομιμο συνεργειο και με τα parts που πρεπει.Και ειδικα αν οι μηχανικοι που τα φτιαχνουν ειναι με καμια δεκαρια certificates απο την μαμα εταιρια.Γιατι πολλα ειναι τα συνεργεια που λενε οτι ειναι εξειδικευμενα αλλα μονο στο ονομα μενουν με καμια εκπαιδευση πανω σε αυτα!!
Τωρα απο διαγνωστικα υπαρχουν 2 τουλαχιστον για το δικο μας συνεργειο!!
Και τελος η μονη διαφορα ειναι οτι αν χρειαστει κατι το μοτο σε θεμα αλλαγης ανταλλακτικου σε εγγυηση ειναι οτι πρεπει το μοτο να παει σε εξουσιοδοτημενο για να περαστει!!Που αυτο εχει γινει παρα πολλες φορες και χωρις κανενα προβλημα!Και μεσα στην εγγυηση και εκτος αν το μοτο ειναι στα πλαισια της καλης θελησης με τα κριτιρια που θελει η μαμα εταιρεια..
Πιστευω πως αυτα θα καλυψουν το θεμα οσο καλυτερα γινετε..
Να επιβεβαιώσω και εγώ με τη σειρά μου το γεγονός της κάλυψης εγγύησης που αναφέρεται πιο πάνω.Οταν χρειάσθηκα ανταλλακτικό στα πλαίσια της εγγύησης τότε καλύφθηκε από το εν λόγω συνεργείο των Βασίλη και Παρασκευά μέσω εξουσιοδοτημένου χωρίς δική μου επιβάρυνση.Το σημαντικότερο πιστεύω σε αυτή την περίπτωση είναι η εμπειρία των μηχανικών και η προσεγμένη δουλειά.
Reply With Quote