View Single Post
  #34  
Παλιό 21-11-2013, 10:04
Thodoras Ο/Η Thodoras βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2012
Περιοχή: Αργυρούπολη Αττικής
Μoto: r1200gs 08
Μηνύματα: 309
Προεπιλογή Απάντηση: καλη τιμη για BMW ADV μεταχειρισμενη

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από chris71 Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε thodora, όλα είναι θέμα ...καψούρας. Άλλοι είναι αμετανόητοι boxer-άκηδες και άλλοι απλά θέλουν ένα μηχανάκι -ότι να ´ναι - για τις βόλτες τους. Και οι δύο κατηγορίες σεβαστές και καλοδεχούμενες. Είναι όπως με την γκόμενα: όταν την γουστάρεις με χίλια, της συγχωρείς και τα όποια "λαθάκια" μπορεί να κάνει. Όταν την έχεις για τους γνωστούς λόγους, την έχεις στην μπούκα με το παραμικρό! Ο νοών νοήτω...
Δεν διαφωνω καθολου φιλε Χρηστο...
Οπως το βλεπω θα παρεξηγηθω σε αυτο το νημα, δεν το γλιτωνω...
Απλα δεν αυταπατομαι οτι πηρα το καλυτερο κ πιο αξιοπιστο που υπαρχει... Για μενα πηρα κατι κοντα στην κορυφη της κατηγοριας, με ποιοτητα και πρεστιζ αλλα και με πολλες ιδιοτροπιες στη χρηση του και σιγουρα με προβληματα αξιοπιστιας ανω του μεσου ορου...
Πανo δεν το γκαντεμιαζω....απλα σκεφτομαι οτι μεσα σε ενα χρονο αλλαξα 2 φορες μπαταρια, 3 φορες λαμπα μπροστα, μου εκαψε το δεικτη βενζινης, το ρουλεμαν του πισω αξονα εχει παρει μποσικα και θα χρειαστει αλλαγη καποια στιγμη και πριν 3 μερες ειδα οτι θελω καινουρια τσιμουχα για να κρατησω τις βαλβολινες μεσα στο διαφορικο και οχι εξω...
Ολα μικρα και οχι σημαντικα θα μου πεις....αλλα ολο με κατι ασχολεισαι σ αυτο το μηχανακι...δεν ειχα αυτο στο μυαλο μου οταν αγοραζα BMW...

Last edited by Thodoras; 21-11-2013 at 10:13.
Reply With Quote