View Single Post
  #24  
Παλιό 23-11-2013, 07:17
siraxanz Ο/Η siraxanz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2009
Περιοχή: Argos-Argolidas
Μoto: r1200gsa '08, Cagiva elephant 750e '95
Μηνύματα: 13,321
Προεπιλογή Απάντηση: Ο ΣΥΡΙΖΑ θεωρει τους Ελληνες παντελως ηλιθιους....

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Κωστας δεν μου απαντησε προσβλητικα αλλα ΜΕ ΕΒΡΙΣΕ εγω δεν τον εβρισα.......εκτος κι αν το ''αντε και γ@μησου νουμερο ε νουμερο'' ειναι προσβλητικη ευχη.........θα μπορουσε να μου απαντησει σε προσβλητικο τονο και αυτος κι οχι να με βρισει.
Ηλιθιος Σταυρο ουτε ειμαι ουτε και θεωρω κανενα ηλιθιο.............εν αντιθεση βεβαια με κατι κουτοπονηρακηδες που η αδυναμια σκεψης και συνταξης λογου τους οδηγει σε ''προσβλητικες ευχες'' απευθυνομενες σε ηλιθιους που σαν ηλιθιοι δεν θα το καταλαβουν κι ολας βρε αδερφε....κατ αυτους παντα ετσι?
Νομιζω οτι ξεχνας τι εγραφε ο συγκεκριμενος για τον ΓΑΠ τον οποιο τοτε εγω υποστηριζα ετσι? μηπως θελεις να κανω τις σχετικες παραθεσεις? του απαντησα στο ιδιο τεραιν με το ιδιο υφος δεν τον εβρισα. Ουτε τοτε πηρες θεση οπως περνεις τωρα σε εμενα........τι διαολο βαλτος εισαι?
Ειναι φανερο εξαλλου οτι το επιπεδο φτανει μεχρι την εκδρομη με μοτοσυκλετες αντε και κανα μιλι ναυτικο, απο εκει και πανω ομως το απολυτο σκοταδι. Πως μπορει κανεις να περιμενει σοβαροτητα απο τυπους οπου τα μονα ενδιαφεροντα ειναι τα παραπανω δυο και οπου η ''προσβλητικη ευχη'' ειναι το μονο οπλο-προσον τους?

Οτι εκανα εγω στον Κωστα γινεται καθε μερα στην Βουλη αλλα κανεις δεν βριζει πλην των ΧΑτων. Εχουμε διαφορα επιπεδου...τεραστια, και με τον μεν και με τους δε.......γιαυτο και η πορτα κλειστη και για τους δυο!

Επισης, αν κοιταξεις τα ποστ που απευθυνονται σε εμενα θα διαπιστωσεις οτι ποτε δεν ξεκινησα κανεναν καυγα, μπορει να μιλω εντονα, να θιγω προσωπα και πραγματα αλλα βρισιες δεν ξεστομισα ποτε.........
Αλλα OΚ καταλαβαινω......αποφευγεις να τοποθετηθεις οταν οι αλλοι μου την μπαινουν και με βριζουν ¨η με προσβαλλουν πρωτοι, ΠΟΤΕ ομως στο αντιθετο.........δεν πειραζει.
Εδω θα ειμαστε να τα λεμε.....

Υ.Γ. Ελπιζω να μην ειπες μπραβο στον φιλο σου τον Κωστα οταν με εβρισε....... εστω και στο τηλεφωνο.....

Φευγω τωρα, παω στο Baraonda για γλεντι μεχρι πρωιας με την γυναικα μου. Θα σου πω την Δευτερα ποσους πεινασμενους συναντησα που θα ψηφισουν ΣΥΡΙΖΑ!!!!
Επειδή τυχαίνει να είμαι σε αυτή την κοινότητα,

με κύριο λόγο την αγάπη για τα ταξίδια με μοτοσυκλέτα

καταλαβαίνω από τα παραπάνω υπερμεγενθυσμένα γραφόμενα σου

ότι είμαι ένας μη σοβαρός άνθρωπος...

Το αντίθετο του σοβαρού είναι το γελοίος εδώ στο Άργος....

Σου επιστρέφω λοιπόν τον χαρακτηρισμό, στα μούτρα σου και με την ανάλογη πίεση...

ελπίζοντας να σε πετύχει η βολή...

και σου λέω σταμάτα να φτιάχνεις τον γραφόμενο λόγο σου κατά πως σε βολεύει...

Σε βλέπουμε και κρίνουμε το επίπεδό σου.....

Σταμάτα να κρίνεις μοτοσυκλετιστές...

Τράβα στο www.isomnia.gr...

Όταν έπιασες στο στόμα σου την οικογένεια του άλλου,

αυτό που σου είπε ήταν λίγο...

Μην το κάνεις σημαία, είναι πολύ χαμηλό επιχείρημα...

Ότι δεν σου απαντάμε συνήθως δεν σημαίνει ότι δεν βλέπουμε τις αντιφάσεις κ τα οξύμωρα του λόγου σου

Μόνος μιλάς μόνος σου απαντάς,

"φτιάχνεις" την ερώτηση, για να γράψεις την απάντηση...

................

Ανεπίτρεπτο λοιπόν να κρίνεις μοτοσυκλετιστές, να τους καταγγέλεις ως χαμηλού επιπέδου

κρίνοντας τους για την αγάπη τους στα ταξίδια η στην ιστιοπλοΐα

Κατάντια.....

Ξέφυγες....

Είσαι υπερφίαλος, αλλαζόνας, χωρίς μέτρο στον λόγο σου....

Αυτό που λένε.... ότι νάναι ..... αυτό είσαι....
Reply With Quote