View Single Post
  #1  
Παλιό 11-09-2013, 17:32
dionysisgs Ο/Η dionysisgs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Κρυονέρι Αττικής
Μoto: R1200RT Sportster 983XL
Μηνύματα: 328
Προεπιλογή ΠΑΕΙ ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΜΕ!!

Καλησπέρα σε όλο τον καλό κόσμο....δηλαδή όλο το φόρουμ.. Απο την τελευταία φορά που άνοιξα thread εχουν περάσει πολλοί μήνες. Κάποιο τηλ απο τον Λεοντόκαρδο κάτι από δω κάτι από κει και αυτό ήταν όλο.. Ο λόγος είναι ότι πλέον δεν είμαι Ελλάδα....Ειμαι πλέον και εγώ ένας απο αυτούς που φύγανε για δουλειά...Ετσι και εχω εγκατασταθεί στην Δανία ώς εργαζομενος σε μια Φαρμακευτική εταιρεια για το τμήμα του ΙΤ. Βασικα ακόμη δεν έχω εγκληματιστεί μιας και στο δανέζικο πληκτρολόγιο η οξια ειναι æ το πληκτρο....απο καιρο ας μην τα συζητάμε...ακούω ότι ακομη οι θερμοκρασίες ειναι 34.....και αναστενάζω βγαίνει φωτιά....

Αυτο που μου λυπει περισσοτερο ειναι εκτος της οικογενειας φιλοι καφε που το ζητας και ως fredo capuccino (αν το πεις εδω θα σου φερει 2, 1 φρεντο και 1 καπουτσινο).....ειναι η αγαπη μου......που ειναι καλα κριμενη σε μερος με ειδικους μετρητες θερμοκρασιων υγρασιας καμερες και αλλα 10000...πραγματα για την ασφαλεια της....πολοι της odyssey εκτος, νεο λαδακι πριν το τελευταιο σβησιμο, λιγο ξεφουσκωμα ελαστικων και ενα απαλο πεπλο να την σκεπαζει.....

Ξερω...γιατι δεν την πηρες μαζι σου;;; H τιμη για τις πινακιδες ειναι γυρω στις 6000 ευρω,,,,θα στειλω και αλλο...πρεπει προς το παρον να την κανω...
Reply With Quote