View Single Post
  #19  
Παλιό 21-12-2011, 21:06
Thanos-GS Ο/Η Thanos-GS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Μoto: GS 1200 σε μπλιεδακι....
Μηνύματα: 386
Προεπιλογή Απάντηση: Χριστουγενιατικο Bazaar....

παιδια αυτο το μαγαζι εχει την αφισα -70% εδω και καμια 30αρια χρονια.... δε μπορω να πω οτι ειναι μπαζαρ η ολη φαση... τουλαχιστον οχι οπως της μοτοδυναμικης ας πουμε η αυτο της triumph.... ειναι ενα μαγαζι γεματο εμπορευμα απαξιωμενο στη πλειοψηφια του και δε μπορει να ξεστοκαρει εδω και πολυ καιρο πηγα σημερασ καταλαθος γιατι απο βιασηνη νομιζα οτι ηταν στη μοτοδυναμικη το μαζααρ οταν καταλαβα το λαθος ειπα ας παει στα κοματια να παω να δω αν αλαξε κατι απο τη τελευταια επισκεψη μου εκει .... ημουν με ενα φιλο που ηθελε κρανος... ο πωλητης μας εδειχνε στην αρχη κατι arai καταργημενα απο τοτε που ετρεχε ο μπαμπας του ντουχαν ψιλο κιτρινισμενα(φουξια γαλαζοπρασινα γραφικα... θυμηθηκα το πρωτο μου νολαν στα 18 μου με παπι) και μαλιστα τα χε 300 ευρω .... το δε chaser το χε 390 τα παλια μοντελα.... μας εδειχνε κατι shark αρχαια στα 330 κλπ κλπ κλπ.... ειχε καποια καλουτσικα μπουφανακια γυρω στα 180 ευρω αλλα δεν ηταν ουτε καν d-dry για να καταλαβεις για ποσο παλιες σειρες μιλαμε....οταν ειχα ξαναπαει ειχα δει το μπουφαν μου (dainese goretex 2001 μοντελο) με τιμη 450 ευρω οσο το χα αγορασει εγω το 2001 του λεω πια ειναι η τιμη του με την εκπτωση μου λεειι αυτη που βλεπεις.... αντε γεια λεμε..... ρεζουμε ενα μαγζαι ψιλοπαρατημενο το οποιο δε θα ξεστοκαρει ποτε αν δε κανει καποιο τρελο μπαζααρ με τιμες διαλυσης..... για αυτο και βλεπεις ενα μαγαζι χωρις κοσμο μεσα και με 2 πωλητες να καθονται..... τσαμπα χασιμο χρονου κατα τη γνωμη μου
Reply With Quote