View Single Post
  #60  
Παλιό 13-12-2013, 18:14
giamil Ο/Η giamil βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Πειραιας
Μoto: R 1200GS '07 (Blackie)
Μηνύματα: 2,781
Προεπιλογή Απάντηση: Κλοπή Μηχανής

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από jmar Εμφάνιση μηνυμάτων
Πες μου καποιοια μηχανη με καλα φωτα!! Η μαλλον θα σου πω εγω...Βαρkαντερο και Vstrom... σου αρεσουν αισθητικα μπροστα ετσι οπως ειναι?? Δε νομιζω! Δεν μπορουμε να τα χουμε ολα σαυτη τη ζωη! Και ομορφια design και πληρη λειτουργικοτητα, και αυτο συμβαινει σε ολα τα πραγματα γυρω μας Τζων!
Οσο για την ασφαλεια τι να σου κανει δλδ η μαμα ισα ισα που ειναι απο τις λιγες που ΔΕΝ παιρνουν μπροστα και τις κλειδωνει ο εγκεφαλος, απλα τα ανταλλακτικα τους πουλανε και ακριβα μαλιστα οποτε τις σηκωνουν και φευγουν και παμε εμεις και βρισκουμε ζαντες ακτινες καπακια καγκελακια λεντακια και ολα τα σκ@τακια

Με το καλο να βρεθει φιλε μου

να καταλαβαινομαστε λιγο κοπελιμμμμ
κ εσυ κ ο τεο..
αυτο που ειπε ο Αλ μπαντι ηταν τι ΠΟΙΟΤΗΤΑ προστασιας σου παρεχει σ αυτα τα λεφτα!!!
κ συμπληρωσα οτι η ΠΟΙΟΤΗΤΑ σε αρκετα πραγματα πανω στην μηχανη δεν ειναι ανταξια των χρηματων που πληρωνεις!
thats all folks!

λοιπον τι μου λες για v-strom κ varkadero ρε κουζουλε!
δεν μπορει να σου βαλει ξενον η λεντ οπως εβαλε τωρα?
δεν μπορει να σου βαλει ολινς κ οχι τα μπουρδ-λα τα σοουα που σκανε?
δε μπορει να σου βαλει κατι πιο αξιοπιστο απ το αντενα ρινκ που εκει που πηγαινες ανεμελος παθαινε κοκομπλοκο κ εσβηνε το μηχανακι κ σαβουριαζοσουν?
σου δινει BMW συναγερμο κ δεν ειναι ουτε για φτυσιμο?γιατι να μην σου βαζει τον τοπ σκορπιο σ αυτα τα λεφτα ρε φιλε?

τι μου λες τωρα?

Last edited by giamil; 13-12-2013 at 18:16.
Reply With Quote