View Single Post
  #25  
Παλιό 14-10-2013, 15:36
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Ζητούνται άτομα..

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από REK Εμφάνιση μηνυμάτων
Η εταιρεία που εργάζομαι ενδιαφέρεται να προσλάβει με σύμβαση συγκεκριμένου χρόνου νέους μέχρι 29 ετών οι οποίοι να είναι εγγεγραμμένοι στον ΟΑΕΔ και ιδανικά με προϋπηρεσία στις πωλήσεις.

Εάν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται ή έχει συγγενικά και φιλικά πρόσωπα που καλύπτουν τα παραπάνω δεδομένα μην διστάσει να επικοινωνήσει μαζί μου, το τηλέφωνο στο profile μου.

Ευχαριστώ,

Γιώργος
Γιωργο καλησπέρα,

ειναι πολυ καλη η ιδεα σου να αναρτησεις τετοιου ειδους αγγελια στο φορουμ και καθόλα επαινεσιμη αλλα, εμενα θα με ενδιεφερε πολυ, παρα πολυ για να ειμαι ειλικρινης, αν ειχες καμια οχληση απο μελη του φορουμ για την παραπανω ''αγγελια'' .
Δυστυχως το σοϊ το δικο μου ειναι απο εκεινους που επιλεγουν την εργασια αναλογως κοινωνικοτητας και σταθερων υψηλων μηνιαιων αποδοχων ανεξαρτητως παραγωγης φυσικα........οποταν οταν τους το ειπα (ανεργοι ολοι τους και χωρις λιπος) με ειρωνευτηκαν....κι εγω δεν ξαναμιλησα φυσικα.

Ετσι λοιπον, για πληροφορηση και μονον και για να καταλαβω αν ειναι γενικο αυτο το κακο της επιλλεκτικοτητας δωσε ενα στοιχεια παρακαλω σε αυτο που σε ρωτω.
Αν θέλεις φυσικα........

Reply With Quote