View Single Post
  #15  
Παλιό 04-12-2009, 17:04
kostas-patra Ο/Η kostas-patra βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: α
Μηνύματα: 668
Προεπιλογή Απάντηση: '' ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΝΕ '' ΜΕΡΟΣ Β'

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από allen Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολυ καλο ! δεν ειναι κριμα ρε παιδι μου , να σαβουρονονται ετσι οταν στοιχηζουν τα μοτο τοσα χρηματα?
και εγω το βαζω στο χωμα με καroo αλλα το λυπαμαι!
ισως η λυση ειναι ενα μοτο εντουρο!

το να πας στο χώμα και να μην πέσεις είναι σαν να περιμένεις οτι δεν θα φας ποτέ χυλόπιτα σε καμάκι, μπορεί όχι τόσο στατιστικά τραβηγμένο, αλλά ας το πώ αλλιώς, οι πιθανότητες δεν είναι με το μέρος σου
οι τούμπες δεν είναι ούτε ντροπιαστικές, ούτε λόγος να μην το ξανακάνεις, είναι σαν να μην αφήνεις το πιτσιρίκι να παίξει με τα χώματα για να μην λερωθεί ή να πορπατεί συνεχώς μέσα σε μια περπατούρα

ας πούμε δηλ οτι το χώμα για τον μοτοσυκλετιστή είναι ότι πιο κοντινό στην ακροβασία, μόνο που το δίχτυ είανι το ίδιο το χώμα

είδες φίλε μου κανένα μηχανάκι να σπάει; εγώ όχι, το πολύ πολύ να σου σπάσει ένας καθρέφτης, σίγουρα ένα απο τα ηλίθια φλάς που έχουν τα gs, να σου γρατζουνιστεί ακνα καπάκι ή να σου σπάσει το πλαστικό προστατευτικό από τα καπάκια που είναι ακριβότερα από αυτά μεταχειρισμένα ή να σπάσεις την ζελατίνα αν δεν έχεις προνοήσει να την βγάλεις

όπως λέν και οι φίλοι παραπάνω το χώμα δεν είναι επικίνδυνο, αρκέι να το δείς με σεβασμό, να εξοπλιστείς κατάλληλα και να πηγαίνεις όσο μπορείς και όχι παραπάνω, με παρέα για να τα θυμάστε και να γελάτε παρά να σε τρώει το μαύρο σκοτάδι σε ερημιές μόνο σου

τι κι αν κάνει το εργαλείο 5-10-15 ή 20 χιλιάρικα; με ένα 700ε, ένας φίλος μου λεγε πως όλα ξαναγίνονται καινούρια. το θέμα έιναι αν έχεις το μικρόβιο, να δείς πόσο πάει, αν πάει και αν εσύ μπορείς να το πας, να του πίνεις το αίμα με το μπουρί

αν μπορείς αν πάρεις κανα βρώμικο, ακόμα καλύτερα, σαν να λέμε να χεις στεφάνι για τα καθωςπρέπει και ερωμένη για τον βούρκο!

η μόνη αμαρτία είναι αυτό που είπε ο φίλος για τα κιλά, 250 είναι πολλά, όχι ακατόρθωτο να πάς, αλλά το σπάς
Reply With Quote